Rаgе cоmicѕ & memes

Член од
1 декември 2010
Мислења
1.284
Поени од реакции
2.778
Едното го има над тебе... :)
ауу да... сега приметив, не дадов рефреш на страната, твојот пост уште не бев го видел кога ја постирав таа слика, веднаш постирав слика од 9gag, па затоа и така испадна :)
напраив едит, ја избришав таа слика :)
 
На врв Bottom