Prodavam steam

Член од
15 март 2010
Мислења
5.322
Поени од реакции
5.129
Имало таква опција да се продава стим акаунт? Мојов така седи со години со следниве игри, ако некој се заинтересова нека пише , најповолно :icon_lol:

1585776353305.png
 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
41
Поени од реакции
10
Ne be haha imas strana taka sklucuvate dogovor ili on prv ili ti najgolem rizik
 
Член од
31 јануари 2018
Мислења
596
Поени од реакции
1.305
Прво и основно, никој не купува стим.
Друго Туторе, сите игри ти се добиени ф2п. Еве може кантер си ја земал на времето за 10на еура али сега е ф2п, значи нема цена.

А за ГТА 5 да бараш 1000 ден со стим акаунт у 2020, не знам како да ти кажам а да не звучам безобразно. 10 еура па и помалце ја има на инстанг гејминг или г2а.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.322
Поени од реакции
5.129
Прво и основно, никој не купува стим.
Друго Туторе, сите игри ти се добиени ф2п. Еве може кантер си ја земал на времето за 10на еура али сега е ф2п, значи нема цена.

А за ГТА 5 да бараш 1000 ден со стим акаунт у 2020, не знам како да ти кажам а да не звучам безобразно. 10 еура па и помалце ја има на инстанг гејминг или г2а.
Није тачно , и unreal 3 black edition знам дека ме кошташе некое евро :P ..инаку и јас колку што знам стим неможе да се продаде.. додуша пробуваат да ми го хакнат... доста пати на меил ми стигаат нотификации дека некој некаде се обидел да се логира...ако им успее ќе се разочарат кога ќе отворат library хаха.
 
На врв Bottom