Prodavam steam

Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Имало таква опција да се продава стим акаунт? Мојов така седи со години со следниве игри, ако некој се заинтересова нека пише , најповолно :icon_lol:

1585776353305.png
 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
44
Поени од реакции
11
Ne be haha imas strana taka sklucuvate dogovor ili on prv ili ti najgolem rizik
 
H

HoT _iCe

Гостин
Прво и основно, никој не купува стим.
Друго Туторе, сите игри ти се добиени ф2п. Еве може кантер си ја земал на времето за 10на еура али сега е ф2п, значи нема цена.

А за ГТА 5 да бараш 1000 ден со стим акаунт у 2020, не знам како да ти кажам а да не звучам безобразно. 10 еура па и помалце ја има на инстанг гејминг или г2а.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Прво и основно, никој не купува стим.
Друго Туторе, сите игри ти се добиени ф2п. Еве може кантер си ја земал на времето за 10на еура али сега е ф2п, значи нема цена.

А за ГТА 5 да бараш 1000 ден со стим акаунт у 2020, не знам како да ти кажам а да не звучам безобразно. 10 еура па и помалце ја има на инстанг гејминг или г2а.
Није тачно , и unreal 3 black edition знам дека ме кошташе некое евро :P ..инаку и јас колку што знам стим неможе да се продаде.. додуша пробуваат да ми го хакнат... доста пати на меил ми стигаат нотификации дека некој некаде се обидел да се логира...ако им успее ќе се разочарат кога ќе отворат library хаха.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom