Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Јако дупење нема што. Баш чист пример е Шо дали треба да каже нешто Мурџо или да се покрие со ќебе. Љубоморен ко средношколка а школски пример за деструктивност. Исто како да те избркаат од школо а да ги "дупиш" овие што завршиле со четворки.
Побиј ми ги фактиве горе кои ги напишав. Кој го освои во Јунајтед задњиот голем трофеј? Шо освои Оле до сега во Јунајтед?
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Да разбери Трент дека овој му го користи идентитетот онлајн, ќе се качи на кровот од Енфилд и ќе скокни главечки.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Еве ја оваа несреќава, се јави.

Зодијак па да разбере дека ти му го користиш идентитетот, ќе убие уште 5000 луѓе од нервоза.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
1.496
Побиј ми ги фактиве горе кои ги напишав. Кој го освои во Јунајтед задњиот голем трофеј? Шо освои Оле до сега во Јунајтед?
Факт е факт,не може да се побие. Јас како навивач ти кажувам дека ми е подобро вака што сеуште нема освоено Оле отколку ли со умренион со таа една. Таа една премногу не чинеше,го уништи клубот во должина и попреку. Канцер,лесно се фаќа тешко се чисти.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Факт е факт,не може да се побие. Јас како навивач ти кажувам дека ми е подобро вака што сеуште нема освоено Оле отколку ли со умренион со таа една. Таа една премногу не чинеше,го уништи клубот во должина и попреку. Канцер,лесно се фаќа тешко се чисти.
Хааххаха, како бре вака ти е подобро? И шо? Еве го избркавте типчето. И шо напраи Оле? Се усра.
Ај, ќе видиме нареднава сезона што ќе напраи. Ќе ти го цитирам мислењево наредна година ова време.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
1.496
Хааххаха, како бре вака ти е подобро? И шо? Еве го избркавте типчето. И шо напраи Оле? Се усра.
Ај, ќе видиме нареднава сезона што ќе напраи. Ќе ти го цитирам мислењево наредна година ова време.
Роки, на клупа да имаш хибрид од Хајнкес,САФ и Пеп па немаш гаранција за титула. Еве Оле не освои ништо па сепак јас а и повеќето верувам изгледавме 3 пати повеќе него ли кога беше Мурињо. И после долго време едвај чекав да играме. Сум дочекал многу титули на клубот за кој навивам,сум дочекал и падови и посни периоди,затоа знам да резонирам. Ти на пример го немаш тој луксуз и искуство и затоа не се разбираме. Тоа што вие или некој шупче би дал за да јаде бифтек по цена на труење не значи дека секој така. Ние сме јаделе и бифтеци и попара па знаеме дека не вреди труењето. Слободни цитирај ме и за една година и за две,кога сакаш.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Роки, на клупа да имаш хибрид од Хајнкес,САФ и Пеп па немаш гаранција за титула. Еве Оле не освои ништо па сепак јас а и повеќето верувам изгледавме 3 пати повеќе него ли кога беше Мурињо. И после долго време едвај чекав да играме. Сум дочекал многу титули на клубот за кој навивам,сум дочекал и падови и посни периоди,затоа знам да резонирам. Ти на пример го немаш тој луксуз и искуство и затоа не се разбираме. Тоа што вие или некој шупче би дал за да јаде бифтек по цена на труење не значи дека секој така. Ние сме јаделе и бифтеци и попара па знаеме дека не вреди труењето. Слободни цитирај ме и за една година и за две,кога сакаш.
На клупа да имаш хибрид од тие тројца, ќе освоиш три пати по ред тројна круна.
Изгледавте, а ништо не освоивте, а го дупевте Челси кој на крај заврши ко Европски Шампион.
Играјте, и Арсенал игра секоја година.
Неам искуство јас, никакво во фудбалот. Нит сум играл, нит сум гледал.
Неам што да те цитирам .. едино ако испаднете по групи во ЛШ може да дојдам да се посмеам малце. :свиркам:
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
1.496
На клупа да имаш хибрид од тие тројца, ќе освоиш три пати по ред тројна круна.
Изгледавте, а ништо не освоивте, а го дупевте Челси кој на крај заврши ко Европски Шампион.
Играјте, и Арсенал игра секоја година.
Неам искуство јас, никакво во фудбалот. Нит сум играл, нит сум гледал.
Неам што да те цитирам .. едино ако испаднете по групи во ЛШ може да дојдам да се посмеам малце. :свиркам:
За жалење е кога најголем успех ти е туѓиот неуспех. И Ливерпул игра секоја година само освојува поретко и од Арсенал.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
За жалење е кога најголем успех ти е туѓиот неуспех. И Ливерпул игра секоја година само освојува поретко и од Арсенал.
Никој не го спомна Ливерпул.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.503
Поени од реакции
62.306
Шо освои Оле до сега во Јунајтед?
Што освои Жозе по Јунајтед? Славеше шесто место ко ЛШ да земал, за наредната сезона да попие отказ и да испадне од Динамо Загреб.

Затоа и ваквите изјави ке му се најголем пинакл во кариерата понатака.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Бен Фостер е ептен активен на јутуб и во текот на сезоната постира влогови од натпреварите, што прават претходно, тренинзи и слично. Ќе биде интересно следнава сезона на гостувањата во ПЛ.



 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.888
Поени од реакции
10.512
Од кога побитно стана да има убава игра одколку да се освои трофеј?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom