Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230
Член од
5 март 2018
Мислења
15.474
Поени од реакции
17.113
Класика Манчестеровка, ги тепаа Вила пред некој ден, денес од Нотингем изгубија.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.089
Поени од реакции
7.583
Незнам што не ви е јасно нашите примадони се премалку платени за да играат фудбал секој натпревар. :D
 

Vidic15

Капитенот
Член од
2 јули 2009
Мислења
591
Поени од реакции
487
Незнам што не ви е јасно нашите примадони се премалку платени за да играат фудбал секој натпревар. :D
Си кажаа тие уште на почетокот на сезоната дека им е тешко да трчаат преку неделата и викендот. Сосема очекувано издание денес. Немаше никакви изненадувања.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.867
Поени од реакции
1.315
Odegard ke ja svrti ic da ne se sekirate :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom