Pozdrav, dali znaete dali se uste se prodavat samsung galaxy s6 / edge i ako ima kade moze da se kup

Дискусија во форумот 'Android' започната од Tomos15polini, 7 јули 2019.

 1. Tomos15polini

  Tomos15polini

  Член од:
  28 април 2019
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Dali seuste se prodavat novi i kade ako gi veke ima i dali se dobri itno blagodaram
   
 2. Morbio Inferiore

  Morbio Inferiore

  Член од:
  28 август 2009
  Мислења:
  538
  Допаѓања:
  337
  По официјални дистрибутери ги нема веќе во продажба. Провери Ледиком или можеби некоја друга мобилара.
   
 3. scary

  scary

  Член од:
  11 ноември 2009
  Мислења:
  2.790
  Допаѓања:
  2.598
  ne znaeme
   
 4. xope

  xope

  Член од:
  10 април 2018
  Мислења:
  1.550
  Допаѓања:
  1.606
  нема, стара роба е тоа со поминат рок. исфрлена од продажба.
   

Сподели преку: