Popcorn Time App

Член од
4 мај 2020
Мислења
2
Поени од реакции
0
I don't know is it against piracy or what but I am posting so if anyone thinks that it against forum policy then remove the post.

Popcorntime is an open source multi-platform BitTorrent client software with a video player.

The app allows you to access free movies and Tv shows in best video quality.

With every video you watch, you download the video along with the selected translation.

This app is compatible with windows / Mac / Linux / Android

know more
https://quaries.com/popcorn-time/
 
Член од
16 мај 2016
Мислења
428
Поени од реакции
582
Дали има нови филмови во апликацијата? Овие што се на сликата гледани ми се.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
Дали има нови филмови во апликацијата? Овие што се на сликата гледани ми се.
Апликацијата е топ. Као за бесплатна пиратска апликација збориме.
Имаш огромен број на филмови и серии. Преводи имаш. Новите филмови и епизоди од сериите ги вадат доста брзо од премиерата. Ако си по филмовите, вреди да си ја провериш да видиш тебе како ќе ти фати око. Јас веќе 5-6 години си ја користам.

П.с ако сакаш на андроид да ја симнеш, немој преку гугл плеј, строго од нивната страна симнувај ја. Само така си функционира.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.861
Поени од реакции
7.549
Stremio е исто добра и слична на Popcorn time.

На Stremio имам заприметено дека може да се користи и ако имаш претплата на Netflix, Amazon Prime, Google play movies ама не сум користел тоа туку пиратски и функционира добро.

Пред се за вакви апликации/програми да се има стабилен брз интернет и добар уред на кој ќе се гледаат филмовите и сериите. Друго да се внимава во држави каде што е забрането пиратерија да не се користи.
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
2
Поени од реакции
0
you
[QUOTE = "KyleXY, post: 8940378, member: 84319"]
Are there any new movies in the app? The ones in the picture are the ones I saw.
[/ QUOTE]

yes on the app you can find al latest english movies and netflix series
Автоматски споено мислење:

[QUOTE = "xxixka, post: 8940414, member: 103699"]
The application is top notch. We are talking about a free pirated application.
You have a huge number of movies and series. You have translations. New movies and episodes of the series are coming out of the premiere quite quickly. If you're into movies, it's worth checking out to see how it catches your eye. I have been using it for 5-6 years.

PS If you want to download it on Android, don't go through Google Play, download it strictly from their side. That's the only way it works.
[/ QUOTE]
Yes he is absolutely right
 
Член од
19 април 2014
Мислења
402
Поени од реакции
1.117
Дечки ја симнав ама бара VPN за да гледаш, а се плаќа за да направиш. Ако ја користи некој нека објасни како функционира, дали е добра и сл... :D
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
Дечки ја симнав ама бара VPN за да гледаш, а се плаќа за да направиш. Ако ја користи некој нека објасни како функционира, дали е добра и сл... :D
имаш подоле такво копче дека сакаш да продолжиш без впн... Немаш потреба од Мк да ставаш ВПН. Напраено им е ако проџе проџе... Иначе топ е апликацијата ко за бесплатна... :D
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.100
Поени од реакции
5.839
Ја симнав и не работи кај мене. Кликнав на филм и ми вика starting buffering и си врти така нонстоп....

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom