OnLine Poker

Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
Фала на мислење брат само имам една забелешка околу ова.
На вакви турнири со 5 играчи добивката мора да е за прво место 3 евра а за второ 2 евра бидејќи 5 играчи ако платат по евро неможе да е 6 евра награден фонд.
Да брат во право си,сум згрешил 6 играчи треба да се :helou:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Сум играл на фејсбук али некако демоде стана.:smir:
 

abeOstaviSe

Apathic
Член од
19 февруари 2009
Мислења
40
Поени од реакции
0
C4A Само сега дека факс, обрски и послабо. ФБ е идиотски ( без лутење ) ама играш за ништо ??? коа имаш фрееролс и може да се земе некое евро за трудот:pos2:
 
Член од
26 октомври 2009
Мислења
36
Поени од реакции
2
играв на FACEBOOK и за 2 дена напраив 960.000 (тепав shootout и земав пола милионче) и се накурчив нешо , отидоф на маса со висок влог , и глеам иам шанса за скала и боја (имаше 4 баклави и 6,7,9,10) и мислев уше 2 карти ке спушти дилерот и 100% ке иам нешо од тие две и отидоф all in .не ми текнуе шо спушти али у секој случај не тоа шо сакав . . . и ме зема со пар двоки . . . МИ ЗЕМА МИЛИОНЧЕ СО ПАР ДВОЈКИ!!!!

и од тогаш не играм више :D
 
Член од
24 февруари 2010
Мислења
60
Поени од реакции
5
играв на FACEBOOK и за 2 дена напраив 960.000 (тепав shootout и земав пола милионче) и се накурчив нешо , отидоф на маса со висок влог , и глеам иам шанса за скала и боја (имаше 4 баклави и 6,7,9,10) и мислев уше 2 карти ке спушти дилерот и 100% ке иам нешо од тие две и отидоф all in .не ми текнуе шо спушти али у секој случај не тоа шо сакав . . . и ме зема со пар двоки . . . МИ ЗЕМА МИЛИОНЧЕ СО ПАР ДВОЈКИ!!!!

и од тогаш не играм више :D
lol брат ова ти беше добро друже.
Ја лично не играм на facebook само со другари онака некад...
 

-G-

Успешен
Член од
15 јуни 2009
Мислења
636
Поени од реакции
255
Igram na livepoker888.com (poranesniot bestpoker88.com) karticki kako sto kaza @bokio vo kladilnicite na Joker
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
се пријавив на фрирол на ц4а сега само ли ќе ме вклуче или треба да одам негде??, поима немам што да правам прв пат го пуштам ова :)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Тоа фејсбук ми го пукна филмот, кога не дава не дава значи.
Почнав со 200.000 за една недела направив 500 милиона, и бев паднал на 320-330, и влегов на поголема маса со блинда 5/10 милиона 2 пати влегов ол ин по 100 милиона и паднав на 130 јбг ништо не ми извади цело време :)

Сега веќе немам желба да играм на фејсбук, се токмам во Ројал да седнам овие денови ко човек во саботата минимум беше со 3.000 да седнеш а блинда немаше :)

Инаку земал ли некој пари од овие бесплатните онлајн шо се...?
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
Тоа фејсбук ми го пукна филмот, кога не дава не дава значи.
Почнав со 200.000 за една недела направив 500 милиона, и бев паднал на 320-330, и влегов на поголема маса со блинда 5/10 милиона 2 пати влегов ол ин по 100 милиона и паднав на 130 јбг ништо не ми извади цело време :)

Сега веќе немам желба да играм на фејсбук, се токмам во Ројал да седнам овие денови ко човек во саботата минимум беше со 3.000 да седнеш а блинда немаше :)

Инаку земал ли некој пари од овие бесплатните онлајн шо се...?
Земал е.. ама треба стварно да си добар и не да се потпираш само на среќа..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom