OnePlus X

Член од
13 октомври 2010
Мислења
31
Поени од реакции
3
Здраво на сите андроид корисници,
Незнам колку не има корисници на онеплус но би сакал да започнам нова тема околу ОнеПлус х,

Тука може да ги споделите Вашите искуства околу оваа интересна марка.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.907
Поени од реакции
17.201
На оваа интересна марка, и заврши времето. Не си ги трошите парите и нервите, кога за слична цена има далеку подобри телефони.

LG G4 (на старо) Redmi Note 3 pro, со овдешна гаранција, далеку помалце багови, без чекање итн.
 
Член од
15 јануари 2019
Мислења
17
Поени од реакции
8
На оваа интересна марка, и заврши времето. Не си ги трошите парите и нервите, кога за слична цена има далеку подобри телефони.

LG G4 (на старо) Redmi Note 3 pro, со овдешна гаранција, далеку помалце багови, без чекање итн.
хахахах Тотална спротивност се случи од коментаров :D
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.907
Поени од реакции
17.201
хахахах Тотална спротивност се случи од коментаров :D

Tребаше да бидам појасен во коментарот, мислев за тогашните буџет уреди кои беа подобри зеделки, почнаа да имаат утки во тој период OP, тогаш OP беше класичен буџет бренд - сега се далеку подобри, лично го користам OP8P :D

Koментарот беше од аспект платено/добиено.
 
На врв Bottom