Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.274
Поени од реакции
16.744
Добро изгледа смо јас неам 10ка уште. Имам Лумиа 640 ЛТЕ купена од USA ја користам на ВИП. 5 милиони пати пробав со Update Advisor ми вели да почекам. Ставив картичка од Т-Мobile пробав 2-3 пати истото .....

Му се апдејтира на некој? Имате некој совет што да направам или слабо :) ?
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Добро изгледа смо јас неам 10ка уште. Имам Лумиа 640 ЛТЕ купена од USA ја користам на ВИП. 5 милиони пати пробав со Update Advisor ми вели да почекам. Ставив картичка од Т-Мobile пробав 2-3 пати истото .....

Му се апдејтира на некој? Имате некој совет што да направам или слабо :) ?
Не знам што е проблемот кај тебе но мојот се апдејтира веднаш уште првиот ден, нормално откако го инсталирав Upgrade Advisor.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Не знам што е проблемот кај тебе но мојот се апдејтира веднаш уште првиот ден, нормално откако го инсталирав Upgrade Advisor.
Јас ништо не инсталирав сам ми покажа апдејт ;)
 
Член од
14 јуни 2020
Мислења
4
Поени од реакции
0
Монанди ҳама телефонҳои Nokia-и нав дар Nokia Lumia 520 рангҳои зиёде мавҷуданд. Он намуди дастгоҳҳои дигари Lumia -ро бо јак пораи пластикии ҳамвор пушти сар ва паҳлӯҳои телефон мепӯшонад.
typing speed test
Он ҷилди сиёҳ ё сафед мавҷуд аст, аммо сојаҳои дурахшон зард, кабуд ва сурх ҳангоми пешниҳод ба шумо писанд хоҳанд омад, агар ба шумо баланд бошад.

Агар ҳеҷ коре набошад, он телефонҳои Nokia -ро аз миёни мардум фарқ мекунад. Новобаста аз ранг, телефони зебои дигар бо роҳҳои дигар аст, ки тарҳи кунҷӣ ва росткунҷа нисбат ба охири баландтари Nokia Lumia 920 нисбат ба кунҷҳои каҷшудаи муносибатҳои наздиктарин - Nokia Lumia 620 ва 625 мебошад.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom