No 1.

Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Офчар напиша:
би ти ја избришал темава од љубомора :) , ама со тоа се намалуваат мислењата у „мојот сектор”.

а да не збориме шо твојот сектор произлезе од мојот.. ебате, место играчница треба да се вика ЧЕК ДИС АУТ НАРОДНА

не е фер :(
Офчар ај не преди многу црна вуна:pos:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Офчар напиша:
би ти ја избришал темава од љубомора :) , ама со тоа се намалуваат мислењата у „мојот сектор”.

а да не збориме шо твојот сектор произлезе од мојот.. ебате, место играчница треба да се вика ЧЕК ДИС АУТ НАРОДНА

не е фер :(
:pos::pos::pos::pos:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Ти си знаеш,а бај д веј шо прашуеш што добиваш кога не не сакаш?
 
H

HCL

Гостин
Него baby кога веќе си главната играчица,тогаш да ти дадеме поприлагоден аватар.Бирај:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
baby напиша:
Ти си знаеш,а бај д веј шо прашуеш што добиваш кога не не сакаш?
Pa prashuesh za da znaesh sho dobivash, i ondak ako ne ti se dopaga toa sho si go dobil, da se pravish mutav i da izbegnuvash odgovori kako sho ja go pravam toa poslednive nekolku minuti. :p
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
доста и` се удварате на бејби!

абе фракции ми праи тука, раскол..

тоа беше све смислено! се инфилтрираше во ЧЕК ДИС АУТ, почна да прави игри, и на сите им скисна па и` отворија нејзе подфорум, СПЕЦИЈАЛНО за нејзините теми и сеа се куропеца..

не играчница, пак ќе речам - ЧЕК ДИС АУТ НАРОДНА! а шо убаво, мојов сектор беше бабачко, најпосетуван, најактивен..

ај ќе ги викнам и ја пингвините па ќе мааме сеир..
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Ајде гласајте ако ви сметам јас ќе се повлечам
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
види ја еј!

абе се зезав :) :) :)

глеј за кој подфорум се работи..

ете и честитки од мене, да ти се множат постовите.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Офчар напиша:
..

ај ќе ги викнам и ја пингвините па ќе мааме сеир..

Знаев дека и овој момент ќе дојде... Иам у подрум набавено доволно количини на брашно, вода, кит кат кранчи, Џек Даниелс, и гигабајти даунлоад резерви...


Ќе издржам со месеци ако треба, без да ме најдете!!!


Стравот ми е дека никој серизно не ја сфаќа заканата... Пред да трепнеме неделниот фудбал, ќе се претвори во неделен хокеј на мраз... Ни се гледа крајот...
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Dolphin напиша:
Знаев дека и овој момент ќе дојде... Иам у подрум набавено доволно количини на брашно, вода, кит кат кранчи, Џек Даниелс, и гигабајти даунлоад резерви...


Ќе издржам со месеци ако треба, без да ме најдете!!!


Стравот ми е дека никој серизно не ја сфаќа заканата... Пред да трепнеме неделниот фудбал, ќе се претвори во неделен хокеј на мраз... Ни се гледа крајот...
ние сме пингвините и дојдовме да ве поробиме, асимилираме и протераме. секоја форма на отпор е неизбежна. жените и децата ќе ги поштедиме. би ве замолиле да соработувате, во спротивно ќе мораме да преземеме казнени мерки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom