Ne se sekirajte Vardarce se registrirase

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Tipov me ostava bez tekst :D Mi se svigja a on ne me recka :(
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Mislam ne. Eve prilika.
Jas sum Leni,milo mi e Vardarce sto se zapoznavme :oops: :? :)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
I mene mi e milo Leni so se zapoznavme 8) . Samo neznam dali treba pocesto da se druzam so tebe oti Sisi moze ke mi se naluti ili pak uste poloso moze da mi se skara :D.
 

Konstantin

Филозоф
Член од
6 мај 2005
Мислења
244
Поени од реакции
0
ovoj vardarce na "pat" od argentina kon skopej svratil izgleda u Kolumbija, barem spored muabetite.
tezok film.....
sisi pa sisi argentina pa argentina....wow :shock:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Abe kakva Kolumbija preku Frankfurt idev :D . Inaku za tvoja informacija sekretarkata mi e Kolumbijka :D .
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Se ivinuvam da prasam nesto.
Zosto na forumov site mazi imaat zenski avatar?
Toa e kao nesto trend ili...???
 
Член од
6 март 2005
Мислења
772
Поени од реакции
5
Inaku za tvoja informacija sekretarkata mi e Kolumbijka
и таа е задолжена за сигурна испорака и прием на пратките преку телефон, факс, компјутер :roll:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
leni напиша:
Se ivinuvam da prasam nesto.
Zosto na forumov site mazi imaat zenski avatar?
Toa e kao nesto trend ili...???
Pa eve nasiot juzer nema zenska na avatar :D . Inaku Leni samo za tebe go smeniv avatarot i nesto pisuva, ako mozes da procitas kazi mi na PP :wink: :D
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Vardarce, shtom veke sme imale vaka moken chovek kako tebe vo stranstvo.... i toa plus direktor.... daj frli nekoja para od firmata da si napravime nie nekoj "proekt" samite tuka...... a ako pak epten nemash poverenje deka "proektot" ke bide napraven mozesh da si ja pratish Sisi da kontrolira (da ne te maltretirame tebe, sigurno imash dosta obavezi tamu :wink: ).... eve jas ti garantiram ke soberam eden kup lugje koi shto dobrovolno ke rabotat na "proektot" ti samo prati sredstva.... i prati ja Sisi kako kontrolor (normalno)..... pa ke pocneme so neshto polesno... nekoj lesen "proekt".... ke napravime edna Tropska Plazha na Ohridskoto ezero koja shto ke se vika "Vardarce`s Paradisse".... deal?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Еко сум ти предложила некогаш да си ми десна рака во бизнис? Полн си со идеи значи ... ватевр, ако успееш со барот рачунај на мене ... ќе им бидам шефица на келнерките, ќе цути работата :lol: :lol: :lol: :P
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Batali plaza jas predlagam da napravime eden hotel sred ezero kao u Dubai :D . Ednas pocnavme so ovaa ideja ama nisto ne ispadna. Predlagam divine da ja napravime sefica za nabavki. Divine pocni da nabavuvas pivo oti bez toa ne se pocinja proekt :D .
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855




Еве да го изложиме хотелот за тие што не знаат ... само обратно да го изградиме да не испадне дека копираме важи? Ајде летам по пиво! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

SeaGull

Walter
Член од
17 мај 2005
Мислења
763
Поени од реакции
9
Posle ke pregovaram so tebe, za da igrame tenis na vrvot. Moze, neli? :lol: :lol: :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
SeaGull напиша:
Posle ke pregovaram so tebe, za da igrame tenis na vrvot. Moze, neli? :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ако случајно мислеше со мене да преговараш, одбиј од одма :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: На врвот беее, леле ме пресмеа на цела мака! :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom