Ne se sekirajte Vardarce se registrirase

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Eh bre seirjii, kaj ste! Jas sum nov tuka koj me znae dobro e, koj ne me znae ke me zapoznae. Inaku po profesija sum direktor i momentalno ziveam vo Buenos Aires. Sisi mi e zenska ako ja znaete dobro, ako ne nemoj da ste ja cepnale ona e samo moja. Ako barate vreden rabotnik vo vasite proekti jas sum covekot za vas. Neznam dali go znaete Pana ama jas i on sme mnogu dobri drugari i kolegi. Znaci od sega cesto ke me citate na podforumot "seir" :twisted:.

Hasta la vez proxima mis amigos.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
ај покажи слика од Сиси, да ти поверуваме, да не не лажеш
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Поздрави го Pana, кажи му да намине на ПОЛИТИКА - се изгуби заедно со Пеноф! :lol:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Koj barase slika od mene i Sisi?



Eve sea da me vidite koj sum i kakov sum :wink:. Inaku mustacinjava mi se "latino playboy" 8).

Ke go pozdravam Pana i ke mu spomnam dali saka jas i on da otvorime tuka eden proekt. Samo ti kazi mi mnogu li ima registrirano korisnici od Ohrid :?: :)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Оваа ти е Сиси :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ја имам поминато оваа :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Македонец, директор, живее во Buenos Aires.. уникатна комбинација!
И не ни кажа дали Сиси е мучачо? :D Или овдешна чорбаџика...
 
Член од
6 март 2005
Мислења
772
Поени од реакции
5
Вардарче, ја и ти како стари другови, очекувам од тебе да ми ја позајмуваш Сиси на кратко кога си на пат.. ќе ти ја враќам не се секирај. :wink:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Sisi e cistokrvna argentinka :P. Inaku toa da vidis makedonec direktor u Buenos Aires. Tuka baraat direktori so mislite zosto sum dosol tuka da ziveam. Juzer jas tebe nisto ne ti davam oti ti so ke zemes nevrakas. Ti teknuva togas strafcigerot koga ti go pozajmiv i ne mi go vrati. Odi vidi nekade tamu mislam deka edna dada te barase :D.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
И Вардарче, што ти требаше толку време да се регистрираш, пукнавме од секирации :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
E so mi trebase. Ednas po greska zaskitav navamu i si vikam Vardarce abe ti na VM da ne si ama vidov deka se e z'to pa taka da ne sum zgresil :D. I taka posle dolgo razmisluvanje resiv da se registriram.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Radical Boy напиша:
И Вардарче, што ти требаше толку време да се регистрираш, пукнавме од секирации :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: дури и косата ти падна од секирации
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Вардарче ми должиш коса

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Друже, на сликава ти повеќе изгледаш како мучачо отколку чупето.

Инаку со што директоруваш? Имаш ли вила?
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
оооо вардариште кај си бе шо ти текнало навака, и остај ја сиси од уста не ја ваѓаш леееее тешко нејзе :lol: а зш прашвеше за Охриѓани дали имат регистрирани немојш без нас аааааа? ај убо да си поминвиш овде и не сеј само на сеир :wink: 8)
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
vardarce kude si bre coek :) Ahah jao segde sea te imat nikoj ne ti e raven AHahha :)pozdrav imash od bliznackava do mene sho sejt :) ahaha te sakame stvarno :oops: :oops:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom