Ne se sekirajte Vardarce se registrirase

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 мај 2005
Мислења
403
Поени од реакции
2
Of koj ke se raspravat so tebe i ovde bre vardarce:))))

p.s brkon na slikana ti e zakon..a sisi......no coment
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Ej kaj si ti Marince? Ne moze tuka bez mene kako taka. Inaku Nate pozdravi ja sestra ti i da znaete deka i jas vas ve sakam :P. Inaku treba da se sretneme nasamo za toa kamerata imame nekoi raboti da raspravame :D. Inaku imam dve vili. Edna e vo Mar del Plata za naleto, a druga vo Bariloche za nazima. Momentalno sum tamu oti tuka kaj nas veke leka poleka faka zima. Prasuvam kolku ima ohrigani oti nesto se mislime so Pana da pravime eden proekt tuka so ke go opfaka Ohrid :D :D.

P.S. Marince, Sisi mene mi rece da spomnam tuka deka mi bila zenska oti odma nekoi novi ke mi se nafrlele 8).
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Kaj si pa i ti Lily :D? Jas ne se karam jas sorabotuvam. Ako si za edna sorabotka samo kazi ke se dogovrime :D. Inaku zaboraviv da odgovoram jas sum direktor na "A.D. Kanal Skopje-Drach preku Ohrid" i "A.D. Tunel Skopje-Peking preku Ohrid" :D :D.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
ахахахаххаха океј ко така "простено" ти е :wink:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
а јас шо бев..? заборајв :D дај им одма работни места и на никки и нате :oops: не смејт да се без ништо тие! :wink:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
403
Поени од реакции
2
Ti mojs direktor samo na komunalno da si:))) ama aj...ke sorabotvime cekaj prvo maz mi Pana da dojt(ojde na ruchek so Penof) da se dogovorime ush ednash sho koj i kako:)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Ne se sekiraj Lily u ovoj moment Pana misli za noviov proekt taka da i toa ke bide brzo :D. Inaku Nate i Nikki obavezno gi zimam na rabota oni ke bidat zadolzeni za naogane novi sorabotnici 8).

P.S. Nate i Nikki kaj ste vie kazete nesto :?:
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
pozdrav do noviot

Zdravo Vardarce. I jas prv pat mislam deka pisuvam ovde iako sum clen nekolku meseci.
Gi pozdravuvam site na forumov a go koristam topicov na Vardarce,belki nema da se naluti od prva. :)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Leni ne se sekiraj jas tuka sum nov ama na drugi mesta ne sum :D. Inaku jas ke ti bidam v-vodic kazi so te interesira. So se tvoie specijalnosti za da ti najdeme nekoe zadolzenie :D. Eden sovet imas od mene ne se rckaj so ohrigani oti ke ti ibat biberot :D :D i obavezno zapoznaj se so Nate i Niki oti oni ke te naucat na novi raboti :D. Znaes oni se bliznacki i sekogas se spremni za otkrivanje novi spoznanstva :D :D.
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
vardarce напиша:
Leni ne se sekiraj jas tuka sum nov ama na drugi mesta ne sum :D. Inaku jas ke ti bidam v-vodic kazi so te interesira. So se tvoie specijalnosti za da ti najdeme nekoe zadolzenie :D. Eden sovet imas od mene ne se rckaj so ohrigani oti ke ti ibat biberot :D :D i obavezno zapoznaj se so Nate i Niki oti oni ke te naucat na novi raboti :D. Znaes oni se bliznacki i sekogas se spremni za otkrivanje novi spoznanstva :D :D.


Zosto be Vardarce? Sto im fali na ohrigjani? Jas gi znam kako kulturni :)
[/b]
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Ako se druzis so mene nema da ti ibat biberot :D. Jas so gi znam nekoi moze da te rasturat u eden post :D :D. Ama ne se sekiraj ako ni se priklucis na mene i drugarmi Pana nie zdruzeni ne ni mozat nisto :D. I obavezno da gi zapoznaes Nate i Nikki, Nate mene me saka a ke i recam da i rece na Nikki ona tebe da te saka :D :D normalno ako se dokazes.
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Bas ti fala Vardarce.Kolku si dobar. :) so tebe da,mislam deka ke se druzam,ama so ovie drugite neznam.Cekaj da razmislam pa ke vidam dali pilot jas ke bidam. :)
I izvini vaka,ama ti na saamiot pocetok se pofali deka imas devojka nekoja Sisi,a vamu se valis deka Niki li bese ili Nate ne e vazno,te saka???
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Nate me saka ama jas ja odbivam :D :D. I vikam "soy Nate apesadumbrado pero tengo una novia" ama ona pak mi se lepi, izgleda oti ne me razbira :D
 
Член од
6 март 2005
Мислења
772
Поени од реакции
5
abe vardarce, duva sega vetar pokraj Vardar za so tocak sakam da idam pokraj kej?
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Juzer Vardar ne tece do Buenos Aires. Kako planiras da dojdes do kaj mene :?::shock:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom