NBA Live

Член од
29 јуни 2018
Мислења
269
Поени од реакции
510
NBA Live, андроид игричка направена од ЕА.
На форумов не успеав да најдам ништо за неа у срч па ме интереисра дали некој форумџија ја игра ?
Како за игра на телефон е Одлична. Доста евенти, моеш да играш 1вс1, прилично лесно се праи океј тим на почеток.
Во превод играта е топ за вакво карантинско време без спорт на тв. Можеме да напраиме некој КГН клан таму па да си се испробаме меѓусебно :D А и за помош околу играчи и слично сме тука...
 

mr wednesday

сТреда дан за метак.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
683
Поени од реакции
1.696
Јас ја играв преееед.. 2 години мислам, океј е шо знам андроид игри .. никад не сум поштуел :D. Пред некој месец пак ја инсталирав скоро се е исто, али не ја играм.. така да океј е според мене за андроид игра.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
269
Поени од реакции
510
Јас ја играв преееед.. 2 години мислам, океј е шо знам андроид игри .. никад не сум поштуел :D. Пред некој месец пак ја инсталирав скоро се е исто, али не ја играм.. така да океј е според мене за андроид игра.
Искраено ја симнав пред 1 недела некаде за да изиграм 2-3 партии од сезона,исто 2-3 години ја немав играно, па и не е баш ко порано што беше :D
Сеа по лесно се доаѓа до добар тим, и ко за ЕА игра чудо не се мани хангри. да моеш да купиш бомба тим ама моеш и да си добиеш со евенти :D
Гејмплејот е подобрен Данкот е лудило сеа.

Мене лично Арена моудот ме задржа да ја играм секој ден. 1вс1 реал тајм меч ап.Со топ награди... А и како ретрнинг јузер си лапнав добар бонус на пакови и слично :D
Ако планираш пак да ја симињаш/играш кажуј :D
 
На врв Bottom