NBA сезона 2009/2010

H

hogar

Гостин
Не ми се верува друже дека на justin.tv е дозволен live stream, незнам некој друг има проблем со гледање на мрт1 на zulu.mk ?
извинете за offtopic
ја имав прошлата утакмица,ама пушти на web.maxtv.mk нема утка
 
Н

'Никола'

Гостин
Не ми се верува друже дека на justin.tv е дозволен live stream, незнам некој друг има проблем со гледање на мрт1 на zulu.mk ?
извинете за offtopic
Ајде бе, барем за МТВ не е проблем. Бапни една виљушка таму назад на телевизорот кај што се приклучува жицата за кабловска, и прво што ќе ти се појави на екранот е МТВ1.:pos:
 
Член од
13 август 2008
Мислења
41
Поени од реакции
1
Фала hogar :)
ке бапнев виљушка ама кај што сум нема во што да бапнам нема тв :)
поздрав до сите sorry за off topic и пријатно пратење NBA!
:salut:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
BE LA
Само со расположен Коби и еден од Одом или Гасол разигран и ќе имаме мајсторка:)
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
многу се јаки дома лејкерс милион евра се ставаат на нив вечерва сигурно победуваат :vozbud:

--- надополнето ---

значи бостон се дрва и смао го направија ова финале интересно џабе се мучеа да победуваат :pos2:
 
Н

'Никола'

Гостин
Многу деконцентрирана игра на Бостон во прва четвртина. Мора да се соземат, оти лошо им се пишува.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
џек николсон им го пуштил малерот на бостон :pos2: така да вечерва џабе им е ништо од рака нема да им иде

--- надополнето ---

уште еден показател, најдобар играч вечерва е реј ален кај бостон тоа значи дека дрвото чим е најдобро ништо не е како што треба кај другите од тимот.

јас ви кажав дека џек николсон ќе ги уплаши, ил иможеби направил магија :vozbud:

--- надополнето ---

гледате какво тренериште е фил џексон? како знае кога да побара тај маут :vozbud:

--- надополнето ---

Господ не може да им помогне на Бостон :pos2:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Многу многу лошо,само 31 кош во прво полувреме...ништо не им оди ,не умеат да се соземат...
Да не ги кобам однапред,ама 99% се игра мајсторка,20 коша при ваква игра се премногу.
 
Н

'Никола'

Гостин
Прво полувреме катастрофа за Бостон. Имаат ли сили да се вратат во живот?
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Е ова се бараше ! Одлична одбрана, не се дозволува втори шанси, Гасол е многу подобар од завчера, исто и Бајнам иако не изигра многу, Одом просечен, добро е што имаше поени од клупата, Вуја и Фармaр. И чим и на дибекот му тргна (а тоа ретко се дешава) Celtics are DOOMED !!!
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Прво полувреме катастрофа за Бостон. Имаат ли сили да се вратат во живот?
Ниту господ не е семоќен ниту тој не може да им помогне ангелите се појаки и од бога :vozbud:
 
Н

'Никола'

Гостин
Ниту господ не е семоќен ниту тој не може да им помогне ангелите се појаки и од бога :vozbud:
Реторичко беше прашањето.
Но како што гледам и во второво ништо не се смени во играта. Само чудо става крај на ова финале.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
јас кога ви реков ен мора да гледате вие се смееевте епа сега видовте готово е е ТИТУЛА :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom