NBA Сезона 2010/2011

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.849
Поени од реакции
8.695
вечер од 20:55 Клиперс вс Феникс на МТВ, конечно ќе го гледам Картер на ТВ, плус и мојот нов идол од Клиперс, Грифин!!!
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Нели беше во клиперс сега има трансвери може отишол негде ???http://www.nba.com/playerfile/baron_davis/index.html?nav=page
Он таму си е уште ама е во многу слаба форма. Едно што беше повреден пола сезона, второ коа се врати има просек од 5 коша по натпревар па и претседателот на клубот јавно го хејташе. Сега за сега во Клиперс се Гордон и Грифин. Мада многу млада екипа се мислам дека за 2-3 сезони ќе бидат плеј-офф тим.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Он таму си е уште ама е во многу слаба форма. Едно што беше повреден пола сезона, второ коа се врати има просек од 5 коша по натпревар па и претседателот на клубот јавно го хејташе. Сега за сега во Клиперс се Гордон и Грифин. Мада многу млада екипа се мислам дека за 2-3 сезони ќе бидат плеј-офф тим.
Не ги пратам многу клиперс па знам дека порано беше добар ја држеше екипата
 
A

apidrone

Гостин
Коментаторон вчера сврши на Вејд, Бош и Џејмс... Како и да е, мислам дека Мајами ни до финале нема да стигнат, сите ќе сакаат да ги победат.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.849
Поени од реакции
8.695
еве Грифин, се повеќе и повеќе ме импресионра!!
ова во стилот на Картер кој вечерва можеби нема да игра бидејќи има проблеми со левото колено :(
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Блејк Грифин изјавил дека ако го поканат ќе настапува на Dunk Contest на All Star. Незнам што чекаат уште:vozbud:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Сепак вечерва ќе гледаме снимка. од 21:30 Клиперс - Феникс
 

Kajgana Shop

На врв Bottom