Naruto

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
ебате Кишимото ебате, сега кој е оној позади маската
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
дечки пак стана интересно, ајде сите на рецепција да не ве барам по профили -.-
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Како ти се свиѓа задњиов чаптер :icon_mrgr:
мадара е премногу имба, ќе биде глупо ако стани вилан на крајот, сакам малку да се искомплицираат работите и кај двата табори, мадара е направаен у пм јак, оноки ја губи во прва рунда нокаут :)
киши го бива за да испрати карактер па затоа верувам дека ќе направи достоинствено збогување со оноки.
картите се отворени и сега се може да се случи, време е да почнат да губат малку добриве
 
K

Khabs Staadnau

Гостин
мадара е премногу имба, ќе биде глупо ако стани вилан на крајот, сакам малку да се искомплицираат работите и кај двата табори, мадара е направаен у пм јак, оноки ја губи во прва рунда нокаут :)
киши го бива за да испрати карактер па затоа верувам дека ќе направи достоинствено збогување со оноки.
картите се отворени и сега се може да се случи, време е да почнат да губат малку добриве
Јасно е дека му се задни чаптери. А баш ми беше кул карактер :(
 
P

PewDiePie

Гостин
Значи тотално сум OFF со анимево,дај некој ако следи нека ми каже дали завршија филерите на анимето,мангата и онака не ја читам веќе подолго време.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Значи тотално сум OFF со анимево,дај некој ако следи нека ми каже дали завршија филерите на анимето,мангата и онака не ја читам веќе подолго време.
Ти го отепаа саске

 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.860
Поени од реакции
7.086
Не се завршени и јас не го следам анимето .
Мислам дека ќе продолжат после нова година со главната приказна .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom