Music Awards Ceremony

Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.114
Поени од реакции
2.845
Годинешното издание ќе се пренесува во понеделник на Канал 5
Еден од водителките е Тамара Тодевска
Карти како да земам?
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.221
Поени од реакции
4.511

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.221
Поени од реакции
4.511
Немаат. Бев и прашав.
Ако имаш некој во Србија да ти купи тоа е најдобро решение или да отидеш во Белград ден два пред настанот па да побараш карта да си купиш. Таман и викенд ќе прошеташ малку :D
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.114
Поени од реакции
2.845
Воопшто не ни имале. Прашав и во Авалон и до тоа кај што беа Југотон порано. Купикартизасе мислам дека е.
Автоматски споено мислење:

Ако имаш некој во Србија да ти купи тоа е најдобро решение или да отидеш во Белград ден два пред настанот па да побараш карта да си купиш. Таман и викенд ќе прошеташ малку :D
Не ми се ризикува. Ќе гледам од дома.
 
На врв Bottom