Minolta AF 28-80mm F4-5.6

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
Minolta AF 28-80mm F4-5.6 A-mount (sony mount)
во топ состојба цена 2000 ден!
070 282 515
 

Kajgana Shop

На врв Bottom