MaxTV IPTV телевизија (Македонски Телеком) генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
Пуштија Pickbox на MaxTV цел месец бесплатно.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
Aко ви е повеќе за филмови подобро активирајте HBO пакет гледм на Телеком е 1 месец бесплатно за оние што прв пат активираат.
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.536
Поени од реакции
695
Aко ви е повеќе за филмови подобро активирајте HBO пакет гледм на Телеком е 1 месец бесплатно за оние што прв пат активираат.
Таа Акција им е уште пред да се прогласи кризава со вирусот
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
Таа Акција им е уште пред да се прогласи кризава со вирусот
Дали сеуште важи таа акција? И дали пример јас можам на другар/брат во друга куќа или стан да му дадам да користи HBO GO бидејќи засега не користам јас тоа? Има колку толку и на HBO OD исти содржини.

Јас го имам пакетот HBO веќе во Magenta.
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.536
Поени од реакции
695
Дали сеуште важи таа акција? И дали пример јас можам на другар/брат во друга куќа или стан да му дадам да користи HBO GO бидејќи засега не користам јас тоа? Има колку толку и на HBO OD исти содржини.

Јас го имам пакетот HBO веќе во Magenta.
Не можеш .
 
Член од
7 октомври 2018
Мислења
196
Поени од реакции
364
Дали сеуште важи таа акција? И дали пример јас можам на другар/брат во друга куќа или стан да му дадам да користи HBO GO бидејќи засега не користам јас тоа? Има колку толку и на HBO OD исти содржини.

Јас го имам пакетот HBO веќе во Magenta.
Можеш ти да се регистрираш на HBO GO преку Телеком, ти следува со HBO пакетот. Има ограничување до 3ца истовремено да гледаат, само што нема опција за креирање на профили како на Netflix, сите ќе гледате на еден ист :)
 
Член од
11 декември 2009
Мислења
292
Поени од реакции
103
До 5 уреди истовремено може на HBO GO

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Член од
8 јуни 2014
Мислења
703
Поени од реакции
157
Dali nekoj koristi VDSL od telekom i kako e zadovolen,koja vrzina se dostignuva na net?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom