Mass Effect 3

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.654
Едно прашање, гледам дека е испадната ја има на торенти и е reloaded ме интересира дали ќе ми ја фаќа на компјутеров, имам 2гб рам и графичка GeForce 210 ?
 
На врв Bottom