Mетал

Метал

 • Обожавам

  Гласови: 614 54,4%
 • Слушам чат-пат

  Гласови: 282 25,0%
 • Не ми прави толку мерак

  Гласови: 101 9,0%
 • Неможам органски да го поднесам

  Гласови: 131 11,6%

 • Вкупно гласачи
  1.128

Хептаграм XI

Ιερός Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
9.174
Поени од реакции
8.167
Во секундата го поправив, кај веднаш виде, кај ме запусти :D

Мислев Stormblast од Dimmu Borgir да споделам, ама овие младиве променија со Blind Guardian и бидна оваа песна :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom