Larin izbor

Член од
24 октомври 2011
Мислења
10
Поени од реакции
10
Мислам дека ја нема оваа серија тука, па затоа решив да ја отворам. Колку од вас ја гледаат и колку ви е интересна? :)
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Нека ми се смее цел форум ако сака,ама еве кажува,да јас ја гледам,интерсесна ми е.
--- надополнето: Oct 31, 2011 8:25 PM ---
Haha awe taa Lara mi e mnogu antipaticna :D
А ти пријателе тоа awe да го замениш со бе/а бе
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.694
И јас ја гледам :D
Како бабетина си седам тоа време пред телевизор и ја гледам:D
Интересна ми е...
 

Alan Shearer

Newcastle
Член од
6 јули 2011
Мислења
388
Поени од реакции
136
Нека ми се смее цел форум ако сака,ама еве кажува,да јас ја гледам,интерсесна ми е.
--- надополнето: Oct 31, 2011 8:25 PM ---

А ти пријателе тоа awe да го замениш со бе/а бе
Kako sakam taka ke pisuvam ;)
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
10
Поени од реакции
10
Па што и јас си ја гледам серијава и мноогу ми е интересна хахахах! И да ве прашам дали знаете што ќе се случи понатаму? Ме интересира со Лара и Јаков што ќе се деси. ахха
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.694
Па што и јас си ја гледам серијава и мноогу ми е интересна хахахах! И да ве прашам дали знаете што ќе се случи понатаму? Ме интересира со Лара и Јаков што ќе се деси. ахха
Врска немам, и не сакам да знам:D
Не е интересно така, остај да си гледаме :D
 

Alan Shearer

Newcastle
Член од
6 јули 2011
Мислења
388
Поени од реакции
136
Па што и јас си ја гледам серијава и мноогу ми е интересна хахахах! И да ве прашам дали знаете што ќе се случи понатаму? Ме интересира со Лара и Јаков што ќе се деси. ахха
Ke bidat zaedno na kraj normalno sto moze da se sluci :D
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.694
Да беше Турска серијава, сигурно ќе имаше трагичен крај (или сите ќе испоцркаа или ќе се сменеа милијарда ликови и ќе се случи нешто непредвидено), а вака се очекува happy end :D
Интересен ми е Далматинскиот акцент, затоа ја гледам серијава, а и целиот амбиент во кој се одвива дејствието ми привлекува внимание.
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Да беше Турска серијава, сигурно ќе имаше трагичен крај (или сите ќе испоцркаа или ќе се сменеа милијарда ликови и ќе се случи нешто непредвидено), а вака се очекува happy end :D
Интересен ми е Далматинскиот акцент, затоа ја гледам серијава, а и целиот амбиент во кој се одвива дејствието ми привлекува внимание.
Исто,заради тоа ја гледам серијата.

Едит,и заради ова:
--- надополнето: Oct 31, 2011 8:39 PM ---
Ќе биде сто поста во еден ама нема везе :D
:drk:
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
еднаш беф кај едни 2-3 женски и имавме секс послем тоа ми ја пуштија да ја гледам и им викам FUCK OFF BIATHCEZZ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom