kGn Servers - BACK! 188.138.90.138:27015

Статус
Затворена за нови мислења.

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Дај направи тема конкуренција за админи среди малце тука.:)
 
Член од
19 јануари 2011
Мислења
87
Поени од реакции
3
Сеа не е фул, али за најмалце 1 месец ќе се тепате да влезете :)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Едно големо браво за donPascal, админ со искуство.. NOT!

Па идиоту ме кикнуваш ради мислење на некој искомплексирани деца шо кажуваат дека сум читер и ми се закануваш гаси чит?!?! Пичкаму материна, ако ништо друго оди Спектатор гледај малку, а не рекол некој чит имам и вистина е.

Среќа шо дојде pop5, инаку освен кик, бан не ми бегаше... Бирајте ги малку подобро админите, поз.

И да, камерите средете ги, и скриптата за Ауто Рестарт многу брзо се активира, мислам околу 15 сек, треба да има време барем за една рунда пред Ауто Рестартот..
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
Aj neka e so sreka imam problem so net momentalno ali koga ke mi se opravi ke vlezam da vidam sto ste naucile, inace nik mi e "FREEMAN".
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Едно големо браво за donPascal, админ со искуство.. NOT!

Па идиоту ме кикнуваш ради мислење на некој искомплексирани деца шо кажуваат дека сум читер и ми се закануваш гаси чит?!?! Пичкаму материна, ако ништо друго оди Спектатор гледај малку, а не рекол некој чит имам и вистина е.

Среќа шо дојде pop5, инаку освен кик, бан не ми бегаше... Бирајте ги малку подобро админите, поз.

И да, камерите средете ги, и скриптата за Ауто Рестарт многу брзо се активира, мислам околу 15 сек, треба да има време барем за една рунда пред Ауто Рестартот..

Поради вакви админи не играм на македонски сервери. Наместо да проверат тие ќе видат некој направил 5 убиства не е отепан ниту еднаш или ќе речи некој овој е читер и одма кик/бан. Треба да се среди работава со админиве исто и некои други работи,се надевам дека ќе се подобри серверов во иднина. :smir:
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
Зошто ка ојдех Спектатор избега на инферно
па после друг Админ викаш
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Зошто ка ојдех Спектатор избега на инферно
па после друг Админ викаш
Избегав? И викнав друг админ?

Оти пушиш треба бе брат? Не е убо, т.е убо е, ама во помали количини :S

Сакаш да кажиш дека имам чит со то шо го напиша? Браво, секоја чест, дури има вакви админи, серверот че си остани празен, јас не планирам да играм со вакви админи... Поз
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
и сега ке дудламе на оној на овој
серверот ке биде пун со тебе и без тебе
а ти шо користеше WH
да имаше
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom