Kajgana song contest #274 - Најубава утринска песна

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.698
Поени од реакции
11.845
Наутро, ништо, ама баш ништо не би трампал за благословената тишина. Утрото ми е светиња. Но, доколку би морал, тоа би била Нора. Општо, не мора баш оваа песна:

 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.666
Поени од реакции
8.600
Што е можно помалку вербални процеси у глава, ова е една од многу траки за по сабајле, исто така една од најубавите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom