Kaко си ја билдате самодовербата пред пуштање?

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.774
Поени од реакции
12.136
Со алкохол, пошто следува понижување на се што сум и се што би можел да бидам поради жена.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
704
Поени од реакции
260
Ако ја имаш нема никаква потреба за билдање на истата
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Бараш недостатоци кај момата (така ми кажале:ROFLMAO:).
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Со алкохол, пошто следува понижување на се што сум и се што би можел да бидам поради жена.
Ама негативно размислување имаш лично за себе.Со алкохол не се решава твојот проблем може моментално да го решиш,али брат после таа чашка ако немаш самодоверба,таа личност ќе се праша кај отиде тој шарматниот и смешниот дечко што јас го познавав.Точно е дека алкохолот ја зголемува самодовербата,со тоа што ја исклучува за малку твојата потсвест која ти вели хмм таа е премногу добра,таа сака вакви машки,таа мора да е зафатена итн.Знаеш за такви работи не треба да ти бере гајле,единствено треба да уживаш и да си cool со твоето понашање.Се кладам дека ако еден ден излезеш со мене во било кое место би го променил личниот опис за тебе и ќе се сакаш повеќе од колку што мислиш.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Се кладам дека ако еден ден излезеш со мене во било кое место би го променил личниот опис за тебе и ќе се сакаш повеќе од колку што мислиш.
Ќе го носиш на пластична хирургија или ќе му учукаш неколку у серија?
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Оставете жените да зборуваат за вас.
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Дрмнувам 2-3 коњака и тргам у акција :pos: Хахаха, не, искрено никад не сум имала проблем со самодоверба, така да не ми е потребно билдање.... се дешавало и да добијам по некоја корпа, ама на кој не му се десило? :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom