K-15

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Дегени дегени и дегени.
Па како не им е срам прво кретени да изиграваат на ова за избирање нови ликови.Смисол за хумор 0.Прво овие имитираат повеќе отколку свои да бидат.
Со кој памет се пријавиле.Покретени се од тие од бугарски идол.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Пишете на јутуб к 15 долгометражни и да видите што се смешни скечови стари се од кога почнуваа закон :pos2:
 
П

Паган-др

Гостин
Леле кој гледаше вчера к-15 репродукција. Имаше еден ко Пабло Франциско ист. Конечно еден асален.
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Сеа веке не ги гледам на телевизија да искочат само на јутуб од досада гледам -,-
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Извинете бите хабен зи една боца плим ќе ми дојдат гости од Израел.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Jas sum batka u sustina cool sizik i nikad ne se furiram da bidam high, pa sea ti mozes da zamavas joint i da bides high no ja toa go pravam mnogu retko odnosno koga sum down a down sum isto mnogu retko zatoa sto sum cool e sea i mene ponekad moze da mi se desi ja da bidam down a ribata da bide high a toa isto mnogu retko se desava zatoa so ona e u glavno down a som si down ne znaci deka si cool, cool riba si odgovara so down sizik zatoa so ribite posle joint mnogu polesno preogaat od cool, high a sizikot izigrava high ustvari presol od down u cool ja neznam so koj fazon tipovi so joint vlagaat u high zona koji pred 10 minuti bile down i mislam deka toa e glavniot nesporazum megu mladite denes.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238

Еден од најдобрите колку е луд миле ја исплукал ја истуширал хаха

 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Не е Миле туку е Бапчо тој другиот слаб со наочарите што порано многу глумеше. Миле беше водител тој скеч.

П.С. Питај у кој кафиќ излева?
Знаеш некое видео со Бапчо? Ако знаеш мавај:vozbud:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855

ама го заеба !!! хахахаах
не се нормални


Баба ти,баба,и бааб му на Перо,на исто сонце,гаќите ги сушеа !!! :pos::pos::pos:


Колегата е слеп,отиде на кино,уствари ја сум глувонем !!:pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom