Its Britney Bitch!

Дискусија во форумот 'Музика' започната од H|dden, 14 септември 2007.

 1. GoD.HateUSaLL

  GoD.HateUSaLL Фар акрос д диштанс

  Член од:
  30 март 2008
  Мислења:
  8.261
  Допаѓања:
  8.196
  woow! Станав фан <3
   
 2. Philosophus

  Philosophus

  Член од:
  14 јануари 2009
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  21
  Еве го нејзиниот upcomming сингл од албумот Circus. Песната делува заразна.
  А ти текстот е направен МАЈСТОРСКИ.

   
 3. H|dden

  H|dden

  Член од:
  1 јули 2006
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  79
  <3 Кој те тера да станеш фан?
  Со претање у гомна паѓаш подлабоко.

  Видеото на IUSA излегува на 16ти март.:vozbud:
   
 4. Philosophus

  Philosophus

  Член од:
  14 јануари 2009
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  21
  Еве го спотот на If U Seek Amy.
  Царица е Бритни, без оглед на се.

   
 5. H|dden

  H|dden

  Член од:
  1 јули 2006
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  79
  Ајде едно некро, мислам дека заслужува.

  Бритни вчера ја започна својата турнеја за нејзинииот нов албум Femme Fatale

  Клипчиња од турата ..


   
  На Беверли Хилс му/ѝ се допаѓа ова.
 6. H|dden

  H|dden

  Член од:
  1 јули 2006
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  79
  Ах.. уште една тема од 2007. Бритни кралицо! :D

  Па тоа албумот од 2007 уствари и најдобар и беше. Верувам дека од 2010 навака слушам поквалитетна музика иако не е за потценување тоа што има го направено за поп музиката.

  Шо и фали па на песничево? :D ;)
   
  Последно уредено: 20 април 2017
  На Nady му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Љубовен Каскадер

  Љубовен Каскадер fekalija

  Член од:
  28 декември 2011
  Мислења:
  4.291
  Допаѓања:
  6.028
  Шо си праи бајрам на мозокот оваа меѓу Grande, Cyrus и компанија? Поп индустрија е машинерија за праење пари на база на generic песни кои би изгубиле 80% од вредноста доколку изведувачот не е млад, убав и згоден. Адел ослабе, оваа не може да се подмлади.
   
 8. H|dden

  H|dden

  Член од:
  1 јули 2006
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  79
  Па и Мадона е стара баба па уште си вади песни/турнеи и слично.
   
 9. Љубовен Каскадер

  Љубовен Каскадер fekalija

  Член од:
  28 декември 2011
  Мислења:
  4.291
  Допаѓања:
  6.028
  Знам, и ич не ми е јасна. :/
   

Сподели преку: