Its Britney Bitch!

Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
После шокантниот настап наречен "КамБак" на Бритни Спирс на МТВ ВМА,излегоа многу трачеви дека нејзината кариера пропаднала дека немала спас итн итн..
Денес или Вчера Бритни добила покана да настапи на Emmy Awards да се
извини за неделниот настап во Лас Вегас.Сеуште се чека одговор од нејзина страна и ако настапува.. што мислите вие? ќе го повтори тоа што го направи
или ќе ја продолжи својата кариера таму каде што застана?
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...ova e ushte edn dokaz deka zenite koa se razocharani od ljubovta-generalno ili pijat ili bludnihat...sum za Britney da se vrati i ke se vrati spored mene so golem blesok, publikata ja saka-toa e fakt...:)
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.269
Поени од реакции
970
има некој линк дека не сум го гледал овој нејзин настап
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Јас ја гледав... Олгица Христова би приредила подобар настап.
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Јас ја гледав... Олгица Христова би приредила подобар настап.
Toкму така

Без разлика колку ја сакам нејзината музика,и нејзините поранешни настапи, мислам дека после две родени деца и треба многу време да вежба за да биде ко порано(или барем блиску колку порано) и за тоа време треба да пробува да биде најсокриена од јавноста што може,да вежба секој ден најмногу што може(за настапи),да тргне од исхрана оние лолипопс и можда за една година ќе приреди нешто спектакуларно. Ова изгледа ко да е вежбано 1 ипол недела,а оние чизмите не знам зошто ги ставила кога не може да оди со нив а не па да игра :tapp: :uvo:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Не е веќе тоа што беше за жал. По ова што и се случува донекаде потсетува на витни хјустон и нејзината кариера но за разлика од неа витни имаше глас и имаше за што да жалат и нејзините фанови.
Мене единствено што ми фали кај бртни е онаа демек невина фаца што ја имаше на првите два албума, после тоа веќе стана невкусна а и музиката и стана подосадна.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Мислам дека тука ќе има влијание Мадона...како нејзина наследничка како што ја нарече ќе и помогне повторно да застане на нозе
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Па нели умре оваа бе....или тоа беше прво априлска шега:pos: камо ли да беше вистина

Acid Олгица Христовска РУЛЗ:pos:
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
Па нели умре оваа бе....или тоа беше прво априлска шега:pos: камо ли да беше вистина

Acid Олгица Христовска РУЛЗ:pos:
Ауу како бре умрена :pos: ја удавија на цел интернет и во реалноста...па по сето тоа.. алал да и што наоѓа сили да живее :tapp:
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...mamata...poludeva Amerikankine po nejze...popularnosta i raste neverjatno...imashe anketa edna i duri 75% se izjasnile deka ke i go kupat albumot nov...ludilo e ovde po Britney...sve Bichoi zenishtava...:vozbud:
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
853
Поени од реакции
84
токму така, популарноста секој ден и расте. Покрај тоа,после настапот и целото МТВ ВМА награди шоу,раперот Кани Вест,не добил ниедна статуетка,и лут се изјаснил дека Бритни е искористена од МТВ со цел да се здобијат повеќе гледачи. Мтв во тоа и успеале,годинешниов МТВ ВМА авардс има 23% повеќе гледачи од ланскиот. Сепак,за жал,на Бритни и беше забрането да ги прави триковите со Крис Ејнџл бидејќи се опасни,а нејзиниот настап за разлика од пред 4 годишниот е нула.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom