iOS 6

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Наскоро треба да излезе целосна верзија на новиот ОС на Епл 6. Кои би требало да бидат предностите и мааните.

Јас како што дознав немало да може да се гледа Modern Firmware и ќе има нов тип на отклучување (декодирање).

iOS 6 News - Бета Верзија

Интерфејсот најверојатно пак не го менуваат. :facepalm:
 
Член од
15 август 2011
Мислења
11
Поени од реакции
0
Наскоро треба да излезе целосна верзија на новиот ОС на Епл 6. Кои би требало да бидат предностите и мааните.

Јас како што дознав немало да може да се гледа Modern Firmware и ќе има нов тип на отклучување (декодирање).

iOS 6 News - Бета Верзија

Интерфејсот најверојатно пак не го менуваат. :facepalm:
G0 INSTALIRAV NA MOJOT IPOD TOUCH 4 GEN..... I PODOBREN E..... NA IPAD 2 ISTO GO INSTALIRAV AMA MI SE ZAGLAVI NA ACTIVATION I POSLE MU NAPRAIV DOWNGRADE NA 5.1.1.......
 
Член од
5 октомври 2011
Мислења
155
Поени од реакции
64
Се радувам што IOS 6 пак ќе даде ново искуство и со душа чекам да ја добијам правата верзија не да ги пробувам BETA верзиите . Пошто нема да го доживеам целосно ефектот hhahah такви сме apple обожавателите.Искрено се радувам на мапите што конечно некој ќе ги шутне google , немало да има youtube тоа го прочитав na technobuffalo.com Па и онака сите можности како оперативен систем кај нас не ќе можат да се користат како бокирање карти купување од itunes музика и така . Сеуште сме смрзнати за да кажам дека максимално ги користам перфомансите на мојот iphone 4s .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom