Indie Pop

Член од
9 септември 2017
Мислења
13
Поени од реакции
4
Здраво на сите :ojeaa: Ја видов темава и сакам да постирам и нешто мое.. да си се промовирам :ROFLMAO: Некои луѓе викаат дека е инди поп, некои инди рок, јас викам само инди. Повелете слушнете, и би сакал ваше мислење и критика. Фала ви!
 
На врв Bottom