Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.454
Поени од реакции
7.881

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.705
Поени од реакции
9.391
брееееее шуќур што свати дека е главна тема:pos2::pos2:случајно да не се билда до 1 септември а???можно е и тоа а???не ми е јасно што прави толку ќејф и да ја истепаш на фросе кога пак ти исмејаваа 94859034 5 души на форумов,поголем срам нема,а и + женско си или ... и доста веќе со тие индиски филмој,гледај малку енглески или амерички да си во тек со светов..
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
9
Поени од реакции
7
ajde luge 4ao idam da 6etnam malce ina4e dobra stvar bilo ova da se projde mal del od dosadnoto vreme :helou:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
ajde luge 4ao idam da 6etnam malce ina4e dobra stvar bilo ova da se projde mal del od dosadnoto vreme :helou:
Еј па чим во Бутел ќе се шеташ ај ќе се чекаме негде и јас сум од тмау.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
ajde luge 4ao idam da 6etnam malce ina4e dobra stvar bilo ova da se projde mal del od dosadnoto vreme :helou:
Ај и мене ми се искача, во Бутел живеам и јас ај да се најдеме цуци.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
А чекај малце, зошто ме блокираше на мсн, а не сакаш ова да го решиш со мене? Туку пред цел форум тука? Океј, твој избор.
Морам инаку да ти го скршам филмот, готово е веќе, 3та година ќе ја учам во Америка, не се појавувам во ЈБТ, ќе мора да чекаш да дојде јули другата година да се вратам пак во Скопје. Не издржав значи:uvo:
И форумов е направен за да се научат некои работи мислам, не само да се губи време, ете има таму подфорум програмирање, посети го слободно:)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
:vozbud:Или можеш да се одлогираш од форумов дека кога си ти online се кочи ненормално.

АМА СЕРИОЗНО Е ОВА:vozbud:


SAVE THE WALES
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom