Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.274
Поени од реакции
3.631
Типкава се шминкала на paint
убава си!

:uvo:
ало бре која типка

Знам сега е касно но би бил задоволен да некаде се спомне да не се ставаат профили барем на деца помали од 15-16 години сепак се работи за апла малолетници и кај не се достојни за да се реметат туку нешто за педофилија сте слушнале така да би било препорачливо да не не се става тоа овде , вие што сакате правете , гледајтеги профилите и се останато но сметам дека ова не е за овде во никој случај
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
ало бре која типка

Знам сега е касно но би бил задоволен да некаде се спомне да не се ставаат профили барем на деца помали од 15-16 години сепак се работи за апла малолетници и кај не се достојни за да се реметат туку нешто за педофилија сте слушнале така да би било препорачливо да не не се става тоа овде , вие што сакате правете , гледајтеги профилите и се останато но сметам дека ова не е за овде во никој случај
Затоа се прави report abuse:)
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.274
Поени од реакции
3.631
Затоа се прави report abuse:)
не е проблемот тоа дека јас ќе реагирам на тој начин , работата е што ваквите работи се казниви од една страна а од друга се крајно не морални

сега како сакаат сите нека прават но јавно ставање на вакви линкови не и приличи мислам на темава во никој случај а камо ли на Кајгана како институција во некоја смисла
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
сега како сакаат сите нека прават но јавно ставање на вакви линкови не и приличи мислам на темава во никој случај а камо ли на Кајгана како институција во некоја смисла
Баш напротив, јас лично ги поддржувам членовите да ги ставаат таквите линкови, а притоа да стискаат рипорт абјус. Од каде знаеш, и нерегистрирани членови ја читаат темава и ги гледаат линковите, баш би ми било мило ако некој родител што мисли дека детето му е цвеќе го види разголено и преземе мерки за тоа.:smir:
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.274
Поени од реакции
3.631
Баш напротив, јас лично ги поддржувам членовите да ги ставаат таквите линкови, а притоа да стискаат рипорт абјус. Од каде знаеш, и нерегистрирани членови ја читаат темава и ги гледаат линковите, баш би ми било мило ако некој родител што мисли дека детето му е цвеќе го види разголено и преземе мерки за тоа.:smir:
во ред нема врска ова беше само мое мислење како дупло повозрасен од тие што се ставаат линкови , но тоа е само мое мислење , извинете за офтопициве
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
во ред нема врска ова беше само мое мислење како дупло повозрасен од тие што се ставаат линкови , но тоа е само мое мислење , извинете за офтопициве
Нема проблем, секој си има право да си го искаже мислењето, ама нека видат постарите што им прават децата кога ги држат без контрола.:wink:
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Тони и Нате профил
Тони и Нате пикчр 1
Тони и Нате пикчр 2
Нате пикчр 1
Нате пикчр 2
Нате пикчр 3
Нате пикчр 4
Тони пикчр 1
Тони пикчр 2

Да ве упознаам со ликовиве(на Нате може ке ви текне):
Нате е лепотицата не хемиско,а Тони е дечко и учи у угостителско
+додатоци
профилот на Нате прајват е
профилот на Тони не е прајват

Мислам дека беше доволно:pos2::pos2:
 

Johnnie Walker.

Keep Walking™
Член од
1 јуни 2008
Мислења
173
Поени од реакции
5
Тони и Нате профил
Тони и Нате пикчр 1
Тони и Нате пикчр 2
Нате пикчр 1
Нате пикчр 2
Нате пикчр 3
Нате пикчр 4
Тони пикчр 1
Тони пикчр 2

Да ве упознаам со ликовиве(на Нате може ке ви текне):
Нате е лепотицата не хемиско,а Тони е дечко и учи у угостителско
+додатоци
профилот на Нате прајват е
профилот на Тони не е прајват

Мислам дека беше доволно:pos2::pos2:


hahahaahahah abe ne ste normalni hahahaha mn se smeam na ova kajgana forumov nz zaso sekoja tema mi e interesna bez razlika koj stoi pozadi kompjuterite site se najbolji luge hahahahahah
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: ја знам таа нате бее!!!Ја имав на мсн до пред некое време додека не ми стаи блок :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom