Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Hello! My name Marjan. I whant Hi5 profile like all my friends. My girlfriend register me profile becoze i dont now much internet. Here in Macedonia very expensive. I love her (very much). If U like my profile give me 5! Hi5 all yous!

Who I'd Like To Meet

I want meet nice whestern girlies for chitchat and sexytime - preference lady with yellow hairs, with plough experience and little or no history of retardation in family. I would like to meet you and make romance inside you. If you agree be my wife then you will come my beaitifull country Macedonia, I will give you television with remote control, a red dress, two strong shoes, I will love you and care for you, we will be as one... but if u cheat on me I will crush you! Also I like meet nice men, as friend - no sexytime.

Се надевам нема да ми замери.
ЛЕле живи срамој:uvo:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Hello! My name Marjan. I whant Hi5 profile like all my friends. My girlfriend register me profile becoze i dont now much internet. Here in Macedonia very expensive. I love her (very much). If U like my profile give me 5! Hi5 all yous!

Who I'd Like To Meet

I want meet nice whestern girlies for chitchat and sexytime - preference lady with yellow hairs, with plough experience and little or no history of retardation in family. I would like to meet you and make romance inside you. If you agree be my wife then you will come my beaitifull country Macedonia, I will give you television with remote control, a red dress, two strong shoes, I will love you and care for you, we will be as one... but if u cheat on me I will crush you! Also I like meet nice men, as friend - no sexytime.

Се надевам нема да ми замери.
:pos::pos:
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

Не ми се верува дека има некој што сериозно го сфати напишаното.:pos:

Ех, админе, админе, ни англиски да не се знаело.:paranoid:
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Hello! My name Marjan. I whant Hi5 profile like all my friends. My girlfriend register me profile becoze i dont now much internet. Here in Macedonia very expensive. I love her (very much). If U like my profile give me 5! Hi5 all yous!

Who I'd Like To Meet

I want meet nice whestern girlies for chitchat and sexytime - preference lady with yellow hairs, with plough experience and little or no history of retardation in family. I would like to meet you and make romance inside you. If you agree be my wife then you will come my beaitifull country Macedonia, I will give you television with remote control, a red dress, two strong shoes, I will love you and care for you, we will be as one... but if u cheat on me I will crush you! Also I like meet nice men, as friend - no sexytime.
:uvo:


чеајте сеа, ова овде можно е некој наш да го има пишувано или можно е некој ко за наставнициве така да си го пишел засебе?
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
:uvo:


чеајте сеа, ова овде можно е некој наш да го има пишувано или можно е некој ко за наставнициве така да си го пишел засебе?
Му давам Милка на тој што ќе погоди чив е профилот.:pos:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Hello! My name Marjan. I whant Hi5 profile like all my friends. My girlfriend register me profile becoze i dont now much internet. Here in Macedonia very expensive. I love her (very much). If U like my profile give me 5! Hi5 all yous!

Who I'd Like To Meet

I want meet nice whestern girlies for chitchat and sexytime - preference lady with yellow hairs, with plough experience and little or no history of retardation in family. I would like to meet you and make romance inside you. If you agree be my wife then you will come my beaitifull country Macedonia, I will give you television with remote control, a red dress, two strong shoes, I will love you and care for you, we will be as one... but if u cheat on me I will crush you! Also I like meet nice men, as friend - no sexytime.

Се надевам нема да ми замери.
Од пред некој месец го имам читано профилот и се смеев ко мало дете-браво на креативност.:pos2:
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
налетав пред некој ден на профилов,знаев дека е заебанција,има фантазија Марјанчо бе :)
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Му давам Милка на тој што ќе погоди чив е профилот.:pos:
Еј јас погодив, види си имав болдирано, ама нејќев да кажам :icon_razz...Милкаааааа јееее

п.с. Без суво грозје, да знајш:pos:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
пу, како не видов порано дек има милка ко награда...го имав видено пред некое време

ке се изедам
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
super si i eve ti 5ka od mene imas iiiii uste nbesto samo za tebe.......osjecas li poljupce mojih usana, dodir moje ruke, vidis li sto mi radis, zaspim s tobom, s tobom se budim, sto se sa mnom dogadja, i ja se cudim.
otkad te nema, sve mi je isto, samo sto sunce slabije grije. noci su tuzne, bolesne, tihe, ni zvijezda nema kao pri otvori mi vrata svoga srca, pusti me unutra i nedaj mi nikad da izadjem.

ovo su dvije stvari koje najvise zelim na svijetu; ruzu i tebe, ruzu za tebe i tebe za mene.
ovog trena voljela bih da si tu i da zaspim na tvom toplom ramenu. i sto god kazu, ti znas da cu ja uvijek zivjeti samo za nas.

. ovom ti porukom saljem malog andjela. nocas ce te cuvati od ruznih snova, a kad svane sjest ce ti na rame i cuvati te od svega ruznoga sto nosi dan.

hahahahaaha... ova mi go prati ko poraka nekoj tip cij profil se vika Moja Si i prvpat go gledam vo zivotot
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.368
Поени од реакции
25.099
Еј јас погодив, види си имав болдирано, ама нејќев да кажам :icon_razz...Милкаааааа јееее

п.с. Без суво грозје, да знајш:pos:
Абе јас го постирав овде, така да... Пола од милката за мене, пола за тебе... а за Фантомчо...абе не требит за него
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Јас си се договорив со одговорниот за милката, вие чадете се ко пушена хамбуршка сланина. :)
 

~*ZeLeNoOkA*~

~*PrInCeSs ZeLeNoOkA*~
Член од
13 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
I dont know what to say about me. You who want to see what person I am contact me martinpetkovic@hotmail.com (just girls) ццц овој мсн напишал...

Well i am motherfucker who likes gothic music and some metal too. .. овој пак се занаса на кривини :):):)

More fun, love, happiness, fast cars and women:) less sadness and bad sex. цц што се нема да видиш
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom