Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 мај 2008
Мислења
239
Поени од реакции
4
Аманте бе луѓе, и со тоа што требало и со тоа што не требало се исмејувате. Свесни сте дека и вие можите да бидите жртва на нешто слично? Или што, вие сте совршени....Ми се гади од темава заедно со сите нејзини несовесни постови.
Vidi temava ako ne ti se sviga mozes slobodno da ja odbegnes ,temata e Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет! za nekoj raboti se slozuvam ama toa.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Да де исмејување на вакви работи.....
Hi!
My name is ********,but call me ****.I have 15 years old,I study in gimnasium,and I live in *****. I want to meet new friends in hi5,so if you want to be my friend you will.I want crazi thinks and crazi parties,and also I want soprise. if you want to know something else for me ask me and I will tell you.


Бонус

Build / Height: Fit / 299 cm
А не исмејување на луѓе со хендикеп
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
море идиоти сте... не гледате дека не е во ред чоекот... шо го реметите:tapp:
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
:pos2::pos2::pos2:бркот е лудница =) планирам и ја ваков да пустам
него со е фората со сликава демек погодете кој сум ? или па сакал универзалка да напраи у смисла инсер фејс хере :pos2::pos2::pos2:http://daniel-tigar.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=1770626825&ownerId=164662401&albumId=117540552
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Аманте бе луѓе, и со тоа што требало и со тоа што не требало се исмејувате. Свесни сте дека и вие можите да бидите жртва на нешто слично? Или што, вие сте совршени....Ми се гади од темава заедно со сите нејзини несовесни постови.
Сум бил жртва и пак продолжувам да реметам, и не ми сметало што ме реметеле.


море идиоти сте... не гледате дека не е во ред чоекот... шо го реметите:tapp:
И што одеднаш сите ми станувате солидарни, а се кладам дека од кога сте ја виделе првата слика ви дошло барем малку да се насмеете.
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
Сум бил жртва и пак продолжувам да реметам, и не ми сметало што ме реметеле.


И што одеднаш сите ми станувате солидарни, а се кладам дека од кога сте ја виделе првата слика ви дошло барем малку да се насмеете.
да признавам ми беше... но тоа беше пред да ми кажат дека бил ретардиран... пролистај неколку страници наназад ке видиш учел со некој член од форумов и напиша дека бил заостанат...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom