Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
Таа озбилна била?????Не се зезала?!?!?!?!?!?!? аииииииииииииииииии:kesa:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.195
Поени од реакции
34.430
Љубим ти миленце... Гарант ги има на Кадевечер овие.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Не знам како не ги забележавте телефоните. Сите ги ставиле на биро, да можеа и тој со кабел што им е ќе го ставеа на биро. Штета, прекраток бил кабелот.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Шо ке им е на овие две таков монитор ебаго. Гарант и некој ѕвер писи имаат, ја ке се мучам со ова. ц ц
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Шо ке им е на овие две таков монитор ебаго. Гарант и некој ѕвер писи имаат, ја ке се мучам со ова. ц ц
Сфати еднаш, ние црнците ќе си тераме со еднојадрени. Овие богатите-белците ќе земаат квадро, со 8 пси слота, двојна графичка со те-ве аут, 600 ватно напојување, троен кулер а некаде и течно ладење... разбираш, Блажо разбираш.


Damn racists!
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Битолчанка чупево ?

зелено-бела, со Јове на стадион оди. :)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Сфати еднаш, ние црнците ќе си тераме со еднојадрени. Овие богатите-белците ќе земаат квадро, со 8 пси слота, двојна графичка со те-ве аут, 600 ватно напојување, троен кулер а некаде и течно ладење... разбираш, Блажо разбираш.


Damn racists!
Тоа што компјутерот главно го користат за хај фајв уште повеќе ме тера на плачење. Али ај да не терам оф топик
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Не бе, јас онака спамирав да видам колку од овие гостиве од ЈеБоТе ќе се закачат на подфорумот. Ништо дечаци, сепак само лажна тревога... ќе преживее вашиот профил, неизреметен уште еден ден. Џабе 64 присутни на темава. :wewe
 
Член од
25 март 2008
Мислења
105
Поени од реакции
3
не само за hi5.. и за msn исто :)
... али најтрагично е коа се соберат 2-3 другарки кај една и праат „фотосесии“ за на hi5.. ццц, комплекс.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Знам дека Господ ке ме казни, ама ај :)

Лејди МармалејдИ

Пази МЕЧКА!!!

СамосЉик Сwцка!

N.e.R.D

Фацка и пол

Можеби, и други покасно ако имам време.
не си нормален еј:vozbud::vozbud::vozbud:
ова намерно ги бараше или...:pos::pos::pos:

Јас мислам дека женската популација на Hi5 има најмногу шо да покаже за сеир...

сите женски се нарциси, а тоа фотосесиите и се стриктно професионални :)
линк линк линк
дај момево да видам профил, ме заинтересира:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::drk:

Шо ке им е на овие две таков монитор ебаго. Гарант и некој ѕвер писи имаат, ја ке се мучам со ова. ц ц
Сфати еднаш, ние црнците ќе си тераме со еднојадрени. Овие богатите-белците ќе земаат квадро, со 8 пси слота, двојна графичка со те-ве аут, 600 ватно напојување, троен кулер а некаде и течно ладење... разбираш, Блажо разбираш.


Damn racists!
Тоа што компјутерот главно го користат за хај фајв уште повеќе ме тера на плачење. Али ај да не терам оф топик
маме му ебем, стварно еј:cry::cry::cry:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Неписмени, ке им се расипе екранот што го мава сонце.
Нема гајле бе колку помалку бои на екранот толку поубави им се автопортретите....

За наредните избори ќе формираме партија "уПМ"(унија на пореметена младина) ...и ќе се бориме за правата на малолетничките за да добијат дозвола за силикони уште на 14години...и за дозвола на идење со минич у школо!!!

п.с дополнете
:kesa::pos::pos::pos::pos:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
може и дозвола за снимање порничи за време на училишен одмор:vozbud:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
-И плус на сите заинтересирани актерки ќе му бидат дадени дигитални камери на привремено користење.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom