Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Да Ред Девил, напад сезонава ќе тренирам. Прошливе сезони ПМ тренирав.
Иначе Правниче, ѕирни го мојот тим Chelsea Ohrid, па види ако сакаш пријателска после испаѓање од куп. :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Абе ја сега го ѕирнав, ептен си напреднал ти, па тој во среден ред што вади 5-6 ѕвезди...
Си се опарил гледам, 32 милиончиња си земал...

Ја ПМ ќе си тренирам и оваа сезона. :)

Уф што сакам утре да ги напунам CHELSEA FK BLUE :) :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
И да ги наполниш, ќе те чека Chelsea Ohrid кога сакаш да играме пријателска СО ПРВИ СОСТАВИ. ;)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
:pos: :pos:
Појак си сега, тоа е, не можам да кажам не си.
Ама очекувам и ја да земам добри пари од млади играчи сега...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Контактирај ме кога ќе имаш помлади од 17 години и 80 дена, напаѓачи по можност. Гледам во академијата имаш добри.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Од одбрана го чекам Thomai да качи на одличен скил во одбрана, а во напад не верувам дека имаат повисок од недовољан скил. Можда некој просечен ма да тешко.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ако извајш млад со Добар скил во напад, контактирај ме обавезно.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Е тоа многу тешко... Ама ако случајно извадам ќе те контактирам. :)

Него што скил има дечкото кај тебе што вади 5-6 ѕвезди?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Светска класа ми се двајцата плејмејкери.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Полека, но сигурно. Нејќам оваа сезона, од другата влегувам. ;)
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Ајде сега неколку почетнички прашања.
Прво- Кои се бенефитите од стартување на младинска академија и дали е исплатливо за мене што земам по 2ипол милиони од сезона?
Второ-Ланска цела сезона тренирам вингер атак, дали оваа година треба да сменам и дали ако сменам ќе влијае на моите перформанси зашто најчето преферирам напад преку крила?

ПС Тепав во купот 9-0 .Одбранбениот играч ми даде 4 гола , 3 од слободен удар. фантом ќе почекаме малце со пријателскава после куп.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Ајде сега неколку почетнички прашања.
Прво- Кои се бенефитите од стартување на младинска академија и дали е исплатливо за мене што земам по 2ипол милиони од сезона?
Второ-Ланска цела сезона тренирам вингер атак, дали оваа година треба да сменам и дали ако сменам ќе влијае на моите перформанси зашто најчето преферирам напад преку крила?

ПС Тепав во купот 9-0 .Одбранбениот играч ми даде 4 гола , 3 од слободен удар. фантом ќе почекаме малце со пријателскава после куп.
И ја тепав 9:0 против CHELSEA FK BLUE со PIC.

Младинската академија на мене ми е вклучена, не знам колку се исплати, ја досега промовирав неколку играчи, од еден земав 25 милиони, од други по 5-6 милиони, од некои 100 илјади.
На некого се исплати, на некого не.

А за тренинг... Па си земаш млади играчи, 17-18 годишњаци и ако имаш добар тренер ги тренираш, ти си бираш што ќе тренираш, можеш да не менуваш тренинг, ама земи добри млади крила за тренирање.
Иначе за напад преку крила ти зависи од тоа колку се јаки крилата. Можеш и ако смениш тренинг да си играш напад преку крила ако ти се јаки крилата.

Него што тренер имаш?
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Ајде сега неколку почетнички прашања.
Прво- Кои се бенефитите од стартување на младинска академија и дали е исплатливо за мене што земам по 2ипол милиони од сезона?
Второ-Ланска цела сезона тренирам вингер атак, дали оваа година треба да сменам и дали ако сменам ќе влијае на моите перформанси зашто најчето преферирам напад преку крила?

ПС Тепав во купот 9-0 .Одбранбениот играч ми даде 4 гола , 3 од слободен удар. фантом ќе почекаме малце со пријателскава после куп.
Yvo Haspels (7840214)

58 years and 80 days, weak form, healthy A inadequate trainer who is fond of attacking
A pleasant guy who is temperamental and infamous.
Has poor experience and passable leadership abilities
 

Kajgana Shop

На врв Bottom