Half-Life

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.422
Поени од реакции
5.439
и јас сум за халф-лајф, ке биде јако...

а може исто така да се направи и за лефт фор дед сервер. Добро ке биде и тоа:)
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
33
Поени од реакции
4
Ако игра некој Half Life online , нека стави IP на некој сервери со мал пинг пошо на бугарскиве има многу пинг и не се игра на refresh не ми ги покажува серверите ... Поздрав.
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
703
Поени од реакции
199
Ај едно прашање од мене. Бидејќи темава е халф лајф, можам да прашам се' во врска со оваа игра.
Евего прашањето: Ја имам на цд играва со име halflife_full_nonsteam.exe На пентиум 3 неколку пати беше инсталирана, па кочеше, кочењето го решив, арно ама, после ми побара цд key. После од пеннтиум 3 го кладов на мојот пентиум 4, се убо сисе инсталира, не кочеше,но не ми побара цд key.Зошто така?
 
Член од
1 јануари 2012
Мислења
193
Поени од реакции
31
Ај едно прашање од мене. Бидејќи темава е халф лајф, можам да прашам се' во врска со оваа игра.
Евего прашањето: Ја имам на цд играва со име halflife_full_nonsteam.exe На пентиум 3 неколку пати беше инсталирана, па кочеше, кочењето го решив, арно ама, после ми побара цд key. После од пеннтиум 3 го кладов на мојот пентиум 4, се убо сисе инсталира, не кочеше,но не ми побара цд key.Зошто така?
Мене тоа ми се има десено само ако сменеш резолуција или графички подесувања (не секогаш) и доколку после форматирање е уклучиш играта која ја имаш инсталирано во D пред да го форматираш компјутерот... али сепак не е нешто опасно... како CD Key можеш да внесеш А или 0 до крај и ќе работи :)
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
703
Поени од реакции
199
Мене тоа ми се има десено само ако сменеш резолуција или графички подесувања (не секогаш) и доколку после форматирање е уклучиш играта која ја имаш инсталирано во D пред да го форматираш компјутерот... али сепак не е нешто опасно... како CD Key можеш да внесеш А или 0 до крај и ќе работи :)
Dobro. Ti blagodaram mnogu. Inace igras hl1 multiplayer? Ako sakas na nasiot hl1 server da se popucame malku
 
На врв Bottom