Guild Wars 2

Член од
6 мај 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
P.S. На акаунтот што го продавам има доволно злато( околу 40 gold)за промена на главниот лик - за костумизација на изглед комплетно и промена на името на ликот. (full exotic crit damage gear за cof p1 farm со signet +gs build, full defence gear за shouts heal build за fotm, ac, cm, arah itn.)
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Продавам акаунт за Guild Wars 2, 2200 денари. Кој е заинтересиран нека праша за подетални информации
 

8A

2 + 2 = 5
Член од
15 јануари 2009
Мислења
78
Поени од реакции
11
Случајно некој да не продава GW2 акаунт, не мора да има карактери или голд, цена до 1000-1500 ден max ?
 
Член од
4 мај 2011
Мислења
6
Поени од реакции
3
Доколку сеуште некој е заинтересиран за Guild Wars 2, нека ми пише приватна порака за повеќе информации. :)
 
Член од
6 мај 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
Radiant.jpg [DOUBLEPOST=1420610661][/DOUBLEPOST]
И ја ако има некој нека пишее Акаунт да купам :D
Да јас го продавам уште акаунтот, види ги предходните постови и пиши приватна порака ако си заинтересиран. :D
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Ako nekoj seuste e zainteresiran za GW2 akaunt, neka pise 1500den, ima eden karakter Thief lvl 30+ nemam mnogu vreme za igranje pa koj e zainteresiran neka me izvesti.
 
Последно уредено:

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
DAN IGRA NEKOJ? xD neka me dodava odma :P imam guild vo koj se naogam Teutons, tag TT. Ako ima zainteresirani da igramo zaedno izvolte. Eden character Human Elementalist lvl 80 i sea digam lvl na Human Guardian. ingame name BabeShadeZ karakteri iminja Kayle Iceheart i Kayle Tenebris.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
5.204
Поени од реакции
953
DAN IGRA NEKOJ? xD neka me dodava odma :P imam guild vo koj se naogam Teutons, tag TT. Ako ima zainteresirani da igramo zaedno izvolte. Eden character Human Elementalist lvl 80 i sea digam lvl na Human Guardian. ingame name BabeShadeZ karakteri iminja Kayle Iceheart i Kayle Tenebris.
дали сеуште играш GW2?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom