Freelance-инг

Член од
21 февруари 2007
Мислења
893
Поени од реакции
1.195
Потребни ми e од некого кој има средства (1000 us$) на Payoneer да префрли на друг корисник од Payoneer.
Средствата кој ќе бидат префрлени на рака му ги давам во денари. Пожелно е лицето да е од Битола.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom