Food Fight

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Знам дека ќе ми ја фрлите темава во канта, ама не можев да не го споделам овој клип со вас. :w: Фрлете ја ако ја фрлате, ама ова мора да го видите:
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
38
еахеахеахеха лудница ... но комент :) иначе не глеам причина за корпосување на темата ...
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
еахеахеахеха лудница ... но комент :) иначе не глеам причина за корпосување на темата ...
Па администраторите стално викаат да не се отварало посебно теми за секој клип и слични работи. :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Треба да се отвори една тема во Чек Дис Аут, каде што ќе се ставаат секој ден, смешни клипчиња.

Он топик: Што требаше да пишам? Ау, да бееее....

Hehahehuahueaheuahueahueahuea, klip4ev0 e z@kon! Hehehehehehe
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Е па, еве, ова ќе биде таа тема. :)
Ако најдете некое смешно клипче, ставајте! :vozbud:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Само насловот да се смени! :vozbud:
И ќе биде тема за смешни клипчиња, иако мислам дека има таква.
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Само насловот да се смени! :vozbud:
И ќе биде тема за смешни клипчиња, иако мислам дека има таква.
Па сега баш сакав да додадам во мојот пост, да ги замолам администраторите или модераторот на овој подфорум да го смени насловот, ама се премислив. Ми се допаѓа мојот наслов, но се предомислувам повторно. :cc:
Значи, ве молам ако може насловот да биде сменет во "Смешни клипчиња". Благодарам. :pipi:

П.С. Како тоа има таква тема?! :icon_eek:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Лоуу ! Клипчево е закон,од кај го ископа живти све :)
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
На оваа мислев, во Хумор што е. Може и тука да се постираат.
Па ова е општо, а не за клипови. :)
Мислам дека не се важи, не верувам дека ќе ми ја фрлат темата, штом уште е "жива". :w:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.469
Поени од реакции
4.906
Темава е сосема ОК. Ако има некое поинтересно клипче, нормално дека ќе си заслужи своја тема.

Клипов е дебилен. Ич не ми се допадна. И воопшто не ми е чудно што има преку 2 миљона прегледи.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
ама хамбургерите растур направија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom