FIFA 2011 - МФЛ тип игра

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Еве од мене еден тикет:

Манчестер - Расистика - 1 @1.60
Kикс - Роки - 1 @1,50
еРс1н - Филип - 2 @1.40
Манчестер - Коби - 1 @1.60
Борјан - Декс - 2 @2.10

11,2 е коефициентот. Со 1000 уплата :)

--- надополнето ---

ЗАСЕГА НИКОЈ ДОБИТЕН :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom