eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
9 левел.:aplauz:
3 поени ми фалат за 10 да фатам и не знам дали да се борам уште еднаш за да стигнам до 10-ти,зашо имам велнес 45:)
Бори се еднаш, потоа оди во болница и ќе си добиеш +50 велнес, т.е. ќе имаш 85.

Иначе убацете ги Bojan Trajkovski i emirrrr во пријатели, неодамна почнаа да играат и веќе станаа зависници и ако може по некој гифт да му пратите на Bojan Trajkovski, само 20 велнес има.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Бори се еднаш, потоа оди во болница и ќе си добиеш +50 велнес, т.е. ќе имаш 85.

Иначе убацете ги Bojan Trajkovski i emirrrr во пријатели, неодамна почнаа да играат и веќе станаа зависници и ако може по некој гифт да му пратите на Bojan Trajkovski, само 20 велнес има.
Побогу, што бара да работи во Q2 фирма, кога 19 xp има? Нека даде отказ. Му испратив јас еден Q1 гифт, толку пари имам засега.
 

Xhizors

Ok!
Член од
24 август 2008
Мислења
92
Поени од реакции
5
QQ неам пари да си купам тикет.. а дадов отказ.Сеа шо че праам?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Гледам нема Македонија, па ја избрав Србија и регионот Шумадија.
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
47
Поени од реакции
2
си се заебал

Гледам нема Македонија, па ја избрав Србија и регионот Шумадија.
:nenene::tapp::nesvest:


брат си се заебал и тоа гадно, глеј ако си почнал денес, гаси акаунтот и отварај нов, негде на друго место(турција, русија, романија)
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
:nenene::tapp::nesvest:


брат си се заебал и тоа гадно, глеј ако си почнал денес, гаси акаунтот и отварај нов, негде на друго место(турција, русија, романија)
Дали поради тоа што Хрвати ја освоиле Србија?:tv:
А и никако неможам да се снајдам на играва:kesa:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Дај бе праќајте гифтови некои поквалитетни ми треба 10+ вилнес ќе ви пратам пари одма иам 19 рон, утре ќе иам дупло. :smir:
 
M

marko 1996

Гостин
Ми треба карта може некој да ми даде ке му вратам кога ке соберам пари ... Ми треба итно денес :uvo:
 

StaneMk

The Rival
Член од
27 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
0
@Ајсшутер еј братчед дај стави се на МСН утре од сабајле,,да се договориме за играва,се регистрирав,интересно изгледа играва,па ке видиме каков гејмлепј ке има :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom