DVD-RW, CD-RW, DVD-ROM

Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
44
Vlad II Draculea напиша:
КОЛКУ СЕ НАЈЗАКОН..

абенема цд шо не режи не чита, бриши чисти... а и евтини се :)
Ја мислев никој не користи освен мене,ама ете, имало чоек :)
Мене до сега ми се нема случено да ми потфрли во читање или режење, и CDто и DVDто. Чита цедеа што други не можат или јавуваат грешки. ДВД ми снима за 4 минути.
И пониските класи на LITE-ON никогаш не правеле проблеми, одлично работат.
Башка и тоа звукот додека работи ми се свиѓа :icon_lol:
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
humanoid напиша:
Ја мислев никој не користи освен мене,ама ете, имало чоек :)
Мене до сега ми се нема случено да ми потфрли во читање или режење, и CDто и DVDто. Чита цедеа што други не можат или јавуваат грешки. ДВД ми снима за 4 минути.
И пониските класи на LITE-ON никогаш не правеле проблеми, одлично работат.
Башка и тоа звукот додека работи ми се свиѓа :icon_lol:
Nајдоброто е што сега имам лите он лтр, најден на факултет во кутијата за стари делови.. го зедов ромо е стар МНОГУУ и муке си нема...
аабе закон се.
 

BoRg

Resistance is futile you will be assimilated
Член од
8 декември 2005
Мислења
486
Поени од реакции
2
ok bas sega go kupiv pc-vo Intel Pentium (r) 4 cpu on 3 Ghz 1Gb DDR ram so 280 Gb HD i mu staviv dvd-rw-cd super multi LG rom
so znam zadovolen sum so nego ok e ama da istaknam imav pred toa A-OPEN isto taka multi i pravo da vi kazam se pokaza dobro za 1 1/2 godina posto go izgorev od snimanje
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Lite-On ги купи Teac инаку овие LG-ијава се крш. Исто така A-Open се многу добри ги продаваат Rainbow компјутери.
 

Sinisa

libertad o muerte
Член од
27 август 2005
Мислења
661
Поени од реакции
52
Кад нека технологија дође на ниво да се купује за 40-50 еура, све је то исти кур. Ќе га купим, ќе га строшим, ќе си купам нов.
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Јас мојот стар SONY CRX1611 го наравив во LIteOn 16101B. Го купив пред едно 5-6 години за 250$ :lud: и уште тера нема гајле:smeshko:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom