Drzavni sluzbenici

Член од
15 април 2019
Мислења
1.071
Поени од реакции
1.490
Se polaga i eden od trite evropski jazici (angliski,germanski ili frqncuski) zosto ima razlicni nivoe? I dali nisko sredno ili visoko e povrzano so mestoto?koe nivo vie go polagavte?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.260
Поени од реакции
32.146
...за да се одговори за државниот испит, треба да се знае зошто се полага државниот испит и што преставува истиот?
...дали може некој што не ти го предавал испитниот материјал да те испитува давајќи испитни прашања за истиот и да те оценува?
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
770
Поени од реакции
240
Здраво на сите. Ги барав деновиве прашањата одговорени, па наидов на оваа тема. Ве молам друштво, ако некој сака да ми излезе во пресрет и да ми помогне, да ми ги прати прашњата одговорени. Ќе ми направи голема услуга.
Однапред ви благодарам! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom