DotA генерална дискусија

Член од
22 април 2008
Мислења
405
Поени од реакции
28
Некој да ми даде линк коплет цела игра да ја спуштам world of warcraft,frozen thrones,dota mapi ?!
 

Нuкола

Ганџамен
Член од
24 мај 2005
Мислења
5.097
Поени од реакции
12.909
на eurobattle.net игра некој ?
Ако игра, /f add you.are.dead
Тој ми е новиот јузер... пред да ги рестартираат базите..
 
Член од
4 ноември 2012
Мислења
24
Поени од реакции
4
Дота 2 е иднината. :) Префрлај се одма, подобра е у секој поглед.
мене искрено поише ми се допага старата Дота... Не велам дека Дота 2 е лоша али што знам некако не сум навикнат :P а инаку ја пецам и дота 2 и баш е кул
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.729
Поени од реакции
15.244
Дечки сакам да се пробам на Дота. Ајде совет, од кај да ја симнам, што треба да знам за почеток. Имам искуство со старата дота али не сум бил некој јак играч. Сега моментално сум солиден на ЛОЛ али ми скисна па сакам да сменам малце.
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Дечки сакам да се пробам на Дота. Ајде совет, од кај да ја симнам, што треба да знам за почеток. Имам искуство со старата дота али не сум бил некој јак играч. Сега моментално сум солиден на ЛОЛ али ми скисна па сакам да сменам малце.
За Дота2 можи да ти пушти некој guest pass, иам јас 15-20 ако сакаш ќе ти пуштам. иначе ти треба акаунт на стим. ако имаш време додај ме на стим mart11nbt
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.729
Поени од реакции
15.244
За Дота2 можи да ти пушти некој guest pass, иам јас 15-20 ако сакаш ќе ти пуштам. иначе ти треба акаунт на стим. ако имаш време додај ме на стим mart11nbt
Ајде ако сакаш објасни ми што е стим :)
 
Член од
14 септември 2012
Мислења
93
Поени од реакции
11
Здраво...Имам едно прашање,незнам која игра да ја симнам дали LoL или Dota 2..која е подобра?? :pos:
 
Член од
18 ноември 2011
Мислења
81
Поени од реакции
25
dali nekoj igra vampirsam vire? i dali znae zosto nemozam da igram koaga se uklucam mi pisuva unable to join the specifed game a ima slobodni mesta?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.207
Поени од реакции
5.045
Дај бе кажете зашо попивам рандом Дота 2 ДЦ....не е хумано ова - и не, не е до интернетот 2000%...
 
Член од
19 март 2011
Мислења
11.427
Поени од реакции
10.293
Зошто не ми ги покажува серверите кога ќе отворам local area network; а сум пуштен преку соба од гарена ??

Ништо конкретно не најдов на гугл да го решам проблемот??
 
Член од
2 септември 2013
Мислења
13
Поени од реакции
0
Da ve prasham ja simnav igrata od internet staiv mapi sve toa ali nemozam da igram na battlenet deka ne mi e orignal mi vika the cd key provided is currently disabled nekoj pomosh mnogu mi e merak na battlenet da mozam da igram.
 
Член од
18 ноември 2011
Мислења
81
Поени од реакции
25
zosto ne moga da se ukl na garenata mi pisa toa auth in main sever i zakve nejjke??
 
На врв Bottom