Dexter

Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
дека е некоја најдобра не е ..
но дека е добра е ..

интересен крај има 4сезона :)
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
од она јас што погледнав ( до 3та сезона, 3та епизода сум) најубава ми беше првата. така да мислам дека не би требало да ја испушташ. Иначе и на Фокс Крајм мислам дека иде сега 3та сезона:smir:

серијава е една од најдобрите кои ги имам гледано!
Фала Vampgirl :smir:, а не мислиш дека пошто сум ја глеал втората ќе ми биде тупо да се враќам уназад или не се поврзани една со друга по сезони?

Инаку да. Декстер е цар, една од најдобри серии што сум гледал :).
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
Фала Vampgirl :smir:, а не мислиш дека пошто сум ја глеал втората ќе ми биде тупо да се враќам уназад или не се поврзани една со друга по сезони?

Инаку да. Декстер е цар, една од најдобри серии што сум гледал :).
пожелно е да ја гледаш првата ...
обавезно е ..
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Фала Vampgirl :smir:, а не мислиш дека пошто сум ја глеал втората ќе ми биде тупо да се враќам уназад или не се поврзани една со друга по сезони?

Инаку да. Декстер е цар, една од најдобри серии што сум гледал :).
баш мислам дека обавезно мораш да ја изгледаш, зашто има многу работи кои он ги објаснува зошто е таков и како се усовршил у сето тоа, а и дознаваме и работи за неговото семејство. не се поврзани сезоните, така да нема многу да ти смени што си ја изгледал втора прво. првата едноставно не смееш да ја испуштиш!:smir: чраст ми:pos2:
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
поврзани се у смисол да разбереш некои работи понатаму ...
а не се поврзани у смисол да продолжува истото дејствие у 2ра сезона ..
но 1та сезона како шо вели ВампГрл не смееш да ја испуштиш :)
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
@ Vampgirl,
@ Exlexmk,

фала и на двајцата, ќе ја глеам од почеток па што биде :).
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Гледајте ја од почеток до крај за да сватите што се работи во филмот,еве јас сум до третата сезона,после неа иде четврта ;)
 
T

Tetro

Гостин
*мало потсетување :)

For those who missed the DEXTER / TRINITY : Full Interview.
Here is Michael C. Hall & John Lithgow as they both sit down & talk about Season 4 Finale of DEXTER.


 
I

Intex

Гостин
^^ Кој трејлер само. Се надевам ќе биде одлична сезона, напната, и умоболна.:D

П.С. Првата епизода по традиција има preair, па некаде до 20-ти август би требало да ја има на торент за симнување. :)
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Конечно ја изгледав и 4та сезона! Каков крај само:vozbud:! Се мислам дали е Харисон ќе стане сличен на Декстер, дали е доволно мал за да го заборави сето тоа? Како и да е, тато е про така да ќе си има врвен учител.
По трејлеров мислам дека 5та сезона може да биде една од најдобрите, али ајде да не се надевам пред време па после да се разочарам.
 
Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
Ја вчера ја почнав 4. сезона и ги изгледав првите две епизоди... Експлозивен почеток!

Dex rocks! :)
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
od mene serijava ima 9ka
nesto novo razlicno od dr serii.. bravo edvaj cekam 5 sezona
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Серијава е врв од она што го имам гледано во последниве 3-4 години. При крај сум на трета сезона and it's getting more and more interesting!!! :)

I love LaGuerta :back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom