David Haye vs Wladimir Klitschko - 02.07.2011

  • Креатор на темата Frankie Yale
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.304
Поени од реакции
1.775
искрено да прајме муабет, слаба борбава, очеквев појќе од кличко, некако стегнат беше, уште судииве нерешено да ја прогласет фалит
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.247
Поени од реакции
8.036
Арно што не беше сабајле да станвав за џабе абе на ови јас ќе му се тепам ебате глумците едно арно е што белец ќе биди шампион во сите категории ...
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.378
Поени од реакции
86.713
Браво за Кличко :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Рутинирано Кличко, што ќе се мачи, требаше од Хеј да видиме повеќе па овој да одговори.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.543
Поени од реакции
14.678
епа кличко тепа, тој нокдаун го зациментира победникот, хеј не покажа ништо, кличко типично за него и брат му, директ,директ,полукроше, и пак одново
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Искрено,жалам шо не заврши со К.О. ама тоа е.Според мене судијата беше на страна на Хеј,ама тоа е,важно Dr.Steel Hammer победи бе е битно како.

Него некој да не знае која беше песната кога Кличко влегуваше во рингот?
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.887
Поени од реакции
16.128
Искрено,жалам шо не заврши со К.О. ама тоа е.Според мене судијата беше на страна на Хеј,ама тоа е,важно Dr.Steel Hammer победи бе е битно како.

Него некој да не знае која беше песната кога Кличко влегуваше во рингот?

Mислам оваа беше.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
искрено да прајме муабет, слаба борбава, очеквев појќе од кличко, некако стегнат беше, уште судииве нерешено да ја прогласет фалит
Што повеќе од Кличко рутинирано си тепаше предизвикувач беше Хеј и изјавите за КО па на крајот ништо не покажа и само докажа дека нема боксер што може да им парира на браќата.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Сакав нокаут од Кличко, да го спушти крекалово на земја ама ништо не испадна. Кличко рутнирано, се гледаше дека нејќеше да запне, мое мислење ако му писнеше асално сигурно ќе беше нокаут.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Искрено,жалам шо не заврши со К.О. ама тоа е.Според мене судијата беше на страна на Хеј,ама тоа е,важно Dr.Steel Hammer победи бе е битно како.

Него некој да не знае која беше песната кога Кличко влегуваше во рингот?
Од ред хот чили пеперс. :) Само незнам како се викаше.

Инаку глуп бокс, џабе изгубено време.
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.543
Поени од реакции
14.678
Искрено,жалам шо не заврши со К.О. ама тоа е.Според мене судијата беше на страна на Хеј,ама тоа е,важно Dr.Steel Hammer победи бе е битно како.

Него некој да не знае која беше песната кога Кличко влегуваше во рингот?
како тоа за хеј ??? кога му даде нокдаун за туркање, а тоа значи 10-8 рундата за кличко, ќе имаше хеј поголеми шанси за нерешено ама ајде
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ајде бе какви родители дајте борба меѓу браќава,само таа би била колку толку неизвесна.Рефлекси црбчево нека кажува на друго место овде се боксува.
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
како тоа за хеј ??? кога му даде нокдаун за туркање, а тоа значи 10-8 рундата за кличко, ќе имаше хеј поголеми шанси за нерешено ама ајде
Нели требаше неколку пати кога паѓаше Хеј да го опомени?Само Кличко што го пипна малце одма опомена.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom