Dali ima nekoj sto e gej a e mazen?

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
...темата напишана со латиница „ мазен “ а членката сигурна сум дека мислела за „мажен“ демек оженет, дали членката открила дека нејзиниот маж е геј, или пак се мисли на некој геј што е „мажен“ за друг геј.... ама според мене нема врска со „мазен“ или депилиран за кои сите коментирате! ....а може сум грешка :toe:
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
...темата напишана со латиница „ мазен “ а членката сигурна сум дека мислела за „мажен“ демек оженет, дали членката открила дека нејзиниот маж е геј, или пак се мисли на некој геј што е „мажен“ за друг геј.... ама според мене нема врска со „мазен“ или депилиран за кои сите коментирате! ....а може сум грешка :toe:
Fala so kaza neznaevme porasnala ti inteligencijata za 1 procent radi temata samo stavi i sliki od google da vidame koja e razlikata od mazen i mazen inace nema da znaeme.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Fala so kaza neznaevme porasnala ti inteligencijata za 1 procent radi temata samo stavi i sliki od google da vidame koja e razlikata od mazen i mazen inace nema da znaeme.
Ја сум 100 % сигурен дека Бијонс била ногу зафаната у моменто , па затоа немала време да ставе 5-16 слики да ја објасне посликовито поентата. И хилјаду посто сам сигурен дека чим се поднаприослободе малце одма ке ставе слики и објасненија од научни трудови.
И вие па одма на вреѓање почнувате да го ебам. Не се заебавајте.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
порано се женеле, ама муабетите останувале. денеска не им е гајле па не се ни кријат многу.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.967
Ја сум геј што е мажен. склопивме брак во Калифорнија.
Кажи што те интересира!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom