Cydia (Прашања, апликации, твикови, хакови, теми, sources)

Член од
31 март 2008
Мислења
2.543
Поени од реакции
1.781
Може, да се провери треба од која земја и од кој оператор е заклучен ... ценичките се соленки пак зависи ... освен тоа како е сочуван?

ако сакаш за откуп на ПП пиши ќе договориме
ептен е зачуван, нема гребнатини. најверојатно е француски мобилен оператор, бидејќи најден е во франција
 
Член од
16 август 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
дали знај некој да ми кажи како можам да префрлам песни на ајфон сега се префрлив од андроид на иос ама незнам како да префрлам песни
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Тотално разочараa Ајпл (Apple) ништо никаква иновација Целта им е да земат што повекје пари за џабе
Сега и потврдија дека Самсунг е стварно најдобар и по фер кон народот а и сто пати подобар и по иновативен од нив .. :$:)
 
Член од
11 јуни 2011
Мислења
380
Поени од реакции
185
Ме интересира дали постои некој нормален jailbreak без да те ограничува, да плаќам премиум донации, да решавам инсталирам апликации и не знам што веќе не.. :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom